Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van olyan, aki érzékelt,...

Van olyan, aki érzékelt, látott már szellemet vagy különös, megmagyarázatlan dolgot észlelt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen , csoportkiránduláson egy régi várban mintha valami furcsa dolog lett volna ott rajtunk kívül.
2012. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem tudtam mi az az alvásparalízis, szentül meg voltam győződve, hogy engem bizony földönkívüliek látogattak meg. A barátnőim pedig arról győzködtek, hogy szellem volt inkább, vagy démon, nem földönkívüli. Azután jött a világosság, és győztek az észérvek.
2012. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen. én.
2012. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Leírnád? :)
2012. máj. 26. 18:52
 5/12 anonim válasza:
Én is úgy jártam, mint a második hozzászóló. Pár éve volt alvás közben olyan, mintha valami "szellemféle" akarna bántani... és ez társult azzal, hogy cserébe még mozogni se tudtam. Amíg nem jöttem rá hogy ez alvásparalízis volt, addig volt pár át-alvatlan éjszakám. Nem volt kellemes. Hab a tortán a zölden világító táncoló csontváz volt a szobámban amit szintén behaluztam -.-
2012. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sokszor érzékeltem óvodás, illetve alsós koromban a második lakásunkban. Onnantól megtanultam este rettegni, takaró alatt rosszullétig 40 fokban izzadni és majdnem sírásig félni, éjszakákat átvirrasztva. Ez egészen addig tartott, amíg el nem költöztünk, szóval biztos volt ott valami. Ráadásul anya is mesélt érdekes dolgokat és ő is félt sokszor.

Ennek ellenére nyitott szkeptikusnak mondanám magam. Hiszek benne, hogy vannak szellemek, de amíg nem tapasztalok és nem látok valamit, addig mindig lesz bennem kétely, hogy tényleg van-e olyan, amit olvasok, hallok. Sok pokoli emlékem van, de annyira rettegtem, hogy elhomályosultak. Ráadásul akármennyire is féltem, vagy hallottam olyat, ami hirtelen vonzaná a tekintetet, mindig mondtam gondolatban, hogy nem szabad kinyitni a szemet. (persze mindig éjszaka voltak :/ ) Nem akartam magam tönkretenni idegileg olyan kicsiként, hogyha látok valamit, amit nem kéne.

2012. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az alvás paralízis nagyon durva. :O Nem régóta ismerem a fogalmat, de amik történhetnek az emberrel közben az.... Hát úristen.:DDD Bár érdekes, hogy alvásparalízis közben majdnem mindenki alakokat hallucinál, akik vagy bántják őket, vagy körülöttük matatnak. Miért nem hallucinál mindenki virágokat, állatokat és kedves, szép dolgokat? :D Miért mindig ijesztő dolgok jönnek?:D
2012. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nem hittem benne egészen addig,amíg a saját szememmel nem láttam,még a mai napig kiráz a hideg,ha az esetre gondolok.
2012. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit láttál?
2012. máj. 27. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
faszt látott
2012. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!