Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van valaki, akinek van már...

Van valaki, akinek van már tapasztalata asztrálutazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Igazából én most hallottam róla először és nagyon foglalkoztat.Szeretném tudni,hogy vannak-e veszélyei és hogy milyen érzés ez.Mivan akkor ha nem tudok visszabújni a testembe,mert nemtudom miért..nemértek hozzá.És mivan hogy találkozhatok-e más lelkekkel utazásom során.És hogy milyen veszélyei vannak... köszönöm előre is a válaszokat.Tudom kicsit érthetetlenül fogalmaztam,de remélem meg lehet érteni azért:).És még annyit,hogy meglátogathatok bárkit,a világ bármely pontján?És tényleg ha hozzáérek valakihez hidegrázásként éli meg azt?Ha beszélek hozzá hallja?
2012. júl. 16. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nincs, mivel ilyen nem létezik. Az ember képzelete igen nagy, és álmodhatsz is színeseket.
2012. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem értesz hozzá, meg se próbáld.

Csak gyakorlottan, mély meditációban sikerülhet.

Eleinte nyilván csak a hűtőszekrényig jutsz el.


Igen, "elutazhatsz" a világnak egy másik pontjára, erre vonatkozó kísérletek történtek, jegyzetelték, a titkos ügynökségek is használják a módszert.

Nem feltétlen hidegrázást érez az illető.


Olvass kicsit utána a morfogenetikus mezőknek.

2012. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem akarom most rögtön kipróbálni.csak érdekel,hogy miylen veszélyei vannak.olvastam,hogy jó őrangyalt lehívni,ha ''elhagyom'' a testemet.mert találkozhatok más lényekkel.és a,úgy az ezüst vékony szál,ami összeköti a testem a lelkemmel..elszakadhat?hogyan?
2012. júl. 16. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
SEHOGY! EZ csak egy ostoba babona,semmi más. Az emberi képzelet határtalan.
2012. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Képzeletben bárhová utazhatsz, bárhogyan. Hasonlóan az álmokhoz. Egyébként nem létezik ilyen csak ,,Ausztrál utazás" lehetséges, de az más...

:-))

2012. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antimod ***** válasza:
48%

Annyira jellemző, hogy azok jönnek ide "észt osztani", akiknek fogalmuk sincs, mi az egyáltalán!


Amennyit én tudok hozzátenni: bárhová eljutsz, ha elég gyakorlott vagy, nincsenek fizikai értelembe vett távolságok. Ha valakinek nincs látnoki képessége, aligha fogja érezni a jelenlétedet, így hidegrázást sem érez, és azt sem hallja, ha szólsz hozzá.


De olyan kísérletet már hallottam, amikor egy különleges képességekkel bíró ember érzékelte, sőt, látta is az asztrálutazót.

2012. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Őrangyalod mindig veled van, ha hívod, ha nem, vigyáz rád.

Az ezüstfonalat is hosszú gyakorlással tudod rögzíteni.

Ha elszakad, valóban bajba kerülhetsz, asztrál síkban marad a lelked egy része, vagy teljesen.

Igen ott "más lények" laknak; de nem feltétlen találkozol velük.


Szeptikusoknak üzenem, aki nem hiszi, ő dolga.

Magam már utaztam, ezért tudom, miről beszélek.

2012. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha adok egy e-mailt,vagy akár itt üzenetben,kérlek elmeséled,hogy milyen volt az utazásod?érdekel:)
2012. júl. 16. 18:22
 9/12 Filinger Artemisz ***** válasza:
54%
Ez a dolog létezik csak sokat kell gyakorolni hogy rá tuggy "lépni" az asztrális síkra. Szerintem 100-ból 10-szer lehet utazni, de nem tom pontosa.
2012. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Az asztrálutazások meg testelhagyások és hasonló baromságok csak álmok. Egyesek ezt nem tudják felfogni és azt hiszik, tényleg megtörténik...
2012. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!