Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemek! Akinek volt a...

Tranceman kérdése:

Szellemek! Akinek volt a szellemekkel való megtapasztalása kérem irja le?

Figyelt kérdés

#Szellemek!
2012. szept. 1. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Lejöttek a padlásról, de elkaptam őket egy zsákba aztán kidobtam a kukába. Másnap elvitte őket a kukás, azóta nem jöttek vissza.
2012. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
A mamám meghalt a lakásunkban:( és elég sokszor járt vissza, a lelke nem volt megnyugodva szinte minden nap le esett valami tárgy a helyéről, és volt olyan mikor rezgett a Szemetes, csak úgy magától mikor gyertyát gyújtottunk Halottak napján, :-( meg mikor az anyukám meg igérte hogy kimegy hozzá a temetőbe születés napján, de mégsem ment el és egy éjszaka arra keltünk hogy össze vissza dörömböl a fal, gondolom azért mert haragudott szóval szellemek tényleg léteznek Aki nem Hisz bennük remélem egyszer megtapasztalják amit én.
2012. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Hozzám nem jöhetnek mert befújtam a házat szellem irtó spray-vel
2012. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
2 napig zaklattak, felborították a sótartót meg a teheneket de mióta elhívtam Scooby Doo csapatát kiderült ,hogy csak az angol tanárom és Orbán Viktor volt az.
2012. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
előző :DDDDDDD
2012. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
57%
hozzám is jöttek elvitték az összes vasat de mióta nincs vas a házban azóta nem jönnek
2012. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

na neki volt, egészen konkrét tapasztalata. írt is egy könyvet.


Most rákerestem és már online is feltöltötte valaki, akit érdekel kíváncsiságból elolvashatja... kemény könyy, gatyákat felkötni:) az író saját, igaz története, aki kapcsolatba kerül egy nagyon gazdag, elegáns, intelligens, sikeres közösséggel, akik történetesen okkultizmussal foglalkoznak...


Belinkelem a fejezeteket:

1. fejezet:

[link]

2. fejezet:

[link]

3. fejezet:

[link]

4.fejezet:

[link]

5.fejezet:

[link]

6. fejezet:

[link]

7. fejezet:

[link]

8. fejezet:

[link]

9.fejezet:

[link]

10.fejezet:

[link]

11.fejezet:

[link]

12.fejezet:

[link]

13.fejezet:

[link]

14.fejezet:

[link]


jó olvasást:)

2012. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A szellemnek az emberi test halála után 42-48/49 napja van, hogy haza térjen, ez idő lejárta után a fényfolyosó lezárul, és ha a szellem nem tért haza, akkor a kísértetek „teste” köztes létben ragad, ahol létezéséhez energiára van szükség, ezzel veszi kezdetét a kísértetjárás vagy a megszállás. A szellem vagy kísértet földi létközben az energiaszükségletét élő fizikai emberi testek vagy fizikai helyek, tárgyak segítségével elégíti ki.


A helyekhez, tárgyakhoz kötődő szellemek mozgási ideje főleg este 9 és reggel 4 közé tehető, függöny gyertyafény megrebben, furcsa illatokat- szagokat lehet érezni, házi állataink követik tekintetükkel a „semmit”ami nagy valószínűséggel kísértet, és a mozgás a kísértet járás.

2012. szept. 2. 14:00
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, de ez nagyon hülyeség.
2012. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Amíg nem tapasztaltad, ne mondd,hogy hülyeség!!!

Mért? Te szent vagy?

Jobban tudod mint pl:Kovács Magyar András?!

Keress rá!

2012. szept. 2. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!