Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Asztrális utazás kicsit...

Asztrális utazás kicsit "másképp"? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer sikerült már az asztrális utazás, vagyis nem feltétlenül utazás, csak kilépni a testemből, aztán pedig vissza.

Igazából azt szeretném, hogy az asztráltestemet ki tudjam vetíteni oda, ahol egy számomra nagyon fontos valaki van, akivel már rég megszakadt a kapcsolat. Meg szeretném nézni, mi van vele, hogy érzi magát, stb.

Ez lehetséges, és ha igen, hogyan?


2012. szept. 29. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
lehetséges, sok gyakorlással.
2012. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a hogyant kicsit konkrétabban szeretném, ha lehet. :)

Vagy egyszerűen annyi, hogy kilépek a testemből és egyszerűen csak az akaratommal oda "küldöm" magam, ahová szeretném?

2012. szept. 29. 22:36
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem csodálom hogy szakítottak veled.
2012. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3,


köszönöm kedvességed, és szívből kívánom, hogy sose kelljen olyan fájdalmat átélned, mint nekem. Bár Te nyilván nem is fogsz, mert az érzelmi intelligenciád kb nulla, de ez nem baj, mert ha nem tudsz szeretni, a szíved sem szakad meg. :)

2012. szept. 29. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
3. vagyok, ne menekülj az ezotéria világába, attól hogy azt hiszed hogy ott vagyok, nem lesz jobb. Keress új hobbit, tölts több időt a barátokkal, stb...
2012. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem menekülök. Most is, nélküle is van életem.

De nagyon hiányzik, és kb ez az egyetlen lehetőség, hogy láthassam.

Az ilyen dolgokban pedig mindig is hittem, persze normális keretek között. De ne offoljuk szét a kérdésemet. :)

2012. szept. 29. 22:49
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Ha csak a testedből léptél ki az asztrális projekció volt.

Ha többet tudni akarsz róla keress rá google-ban...

De van még 1 hasonló dolog, a Tisztán látás,ezzel is láthatsz távolban lévő dolgokat...

[link]

2012. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

első válasz lehet a jó válasz


az érzékelés (=tudat) magasabb szintjein valószínűleg nem léteznek ezek az általunk tapasztalt dualitások, polaritások stb.,

ahogyan az idő linearitása ( múlt, jelen, jövő) sem


ez a te azonosságod és ebben (talán) az is benne van (akit szeretsz és aki után vágysz)

2012. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Lehetséges, amit akarsz, de rengeteg gyakorlás kell hozzá.Nem írnám le a módját, mert hosszú.Az értekezés az asztrál projekcióról című irományban ez is benne van, a neten megtalálod.
2012. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen képzeletbeli fantasztikumokat nem kellene komolyan venned. Megkeseríted vele az életedet, talán még bolondnak is néznek miatta.Pedig lehet,hogy csak tanulatlan vagy, azon könnyű segíteni.
2012. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!