Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kislányom szellemet láthatott?...

Kislányom szellemet láthatott? Megijesztett.

Figyelt kérdés
Éjjel felkelt a kisfiam és a növérkéhez akart menni igy odakisértem és nyitva hagytam az ajtót. Negyed óra múlva sirva kiáltott az apjànak hogy menjen oda hozzá. Gondoltam rosszat álmodott. Ma meg azt mondta hogy máskor csukjam be az ajtót mert ott állt egy szellem az ajtóban. Fehér volt a fal meg fekete körülötte. Biztosan nem állmodta ezt állitotta. Nem szok ilyen jellegü filmeket nézni. Megijedtem mert én alapból félek ilyen dolgoktól.
2012. okt. 4. 18:39
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Ja12 éves nyugis érett gyerek.
2012. okt. 4. 18:45
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Egy 12 eves gyermeket mar nem tudsz kovetni, tehat lathatott filmet, barmit ami ezzel kapcsolatos, vagy hallott rola pl.

Viszont fontos lenne, hogy megnyugtasd, tehat ne erezze a felelmet rajtad is, mivel igy meg tobbet fog errol agyalni.

2012. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
A neten viszont láthatott, olvashatott ilyeneket. Elég sok szellemről szóló hülyeség van az ezotéria rovatban.
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 chrishu ***** válasza:
80%

Most fiad van vagy lányod?

Amúgy egszerű alvásparalízis

2012. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
16%

Persze, alvásparalizis, miközben wc-re megy...

Gondolom, a vécén nem aludt.Szóval, nem álmodta.

2012. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, alvásparalizis, miközben wc-re megy...

Gondolom, a vécén nem aludt.Szóval, nem álmodta."


Hol volt szó arról, hogy a WC-re ment?

2012. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
69%
Te pedig kedves kérdező, elég szarul kamuzol, mert a kérdésben azt állítod, hogy a lányod lát szellemet, utána azt írod, hogy a fiad ment a nővéréhez, és Ő kiáltott, hogy menjen oda apja, mert valamit látott...
2012. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
1. A làny is gyerek elvégre. 2. Kisfiam ment a lányomhoz aludni öt kisértem pisilni. 3. Lânyom kiáltott az apjának. 4. Komolyan mondom hogy bárhol kérdezek valamit leszámitva a gyerekvállalás témát, vagy lekamuznak vagy még hányszor teszed fel a kérdést - választ kapom. Pedig ritkán kérdezek más témában. Nem értem az emberek rosszindulatát.
2012. okt. 4. 20:05
 9/40 A kérdező kommentje:
Bocs ha nem volt érthetö hogy ki látta.
2012. okt. 4. 20:08
 10/40 anonim ***** válasza:
65%
Képzelődött, a kisgyerekek, de akár a felnőttek is látnak olyan dolgokat, a sötétben, amik nincsenek is ott. Bár gondolom ez nem jó válasz, úgyhogy legyen szellem.
2012. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!