Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kedves Fórumozok! Érdekes...

Kedves Fórumozok! Érdekes dologra szeretnék válaszokat kapni ha lehetséges. Komoly dolgok, trollok kérem kíméljenek. Vélemények?

Figyelt kérdés
Pár hete történt amikor is a szobába érdekes dologra keltem fel a reggel. (még nem volt világos, de az a megszokott hajnali homály, kb 4-5 fele) Szokott lenni, hogy valami ruhát hagyok a széken és a szemem képrázása megtréfál, de ez valami teljesen más volt. Egy közepesen hosszú hajú szőke, viszonylag szép lány, beesett arccal és mintha félt volna valamitől, kicsit reszketve nézet rám. Hozzátenném, hogy guggolt, eléggé be volt görnyedve. Gondoltam, hogy most nem haluzok, mert eléggé kipihent voltam, korán lefeküdtem, és a trollok kedvéért külön kitérek... nem használok semmilyen tudat módosító szert, nem tépek, semmi. De bíztam benne, hogy az agyam tréfál meg ezért visszafeküdtem, de amikor ismét kinyitottam a szemem még mindig ott volt, ha megdörzsöltem a szemem, ha nagyokat pislogtam. Elegem lett gondoltam a végére járok akár mi lesz, kikeltem az ágyból elindultam felé, de ő erre hátrálni kezdet, és lassan köddé vált, mielőtt megérinthettem volna. Ez az többé nem fordult elő, de hozzátenném, hogy nem volt bennem félelem érzet, úgy mond nem éreztem a gonosz jelenlétét, egyből vissza is feküdtem és nem is agyaltam rajra. Másnap este jutott eszembe az ágyba az egész, hogy mi is történt. Érdekes. Mellesleg elég stresszes időszakában vagyok az életemnek, de nem vagyok örült.

2012. okt. 6. 15:44
1 2
 1/11 chrishu ***** válasza:
85%
Már elnézést, de te egy vadidegent látsz a szobádban aztán meg "Á biztos képzelődök, húzok szunyálni" gondolattal békésen alszol tovább?
2012. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Nem lehet, hogy fel sem ébredtél? Nekem volt már olyan többször is, hogy felkeltem, nagy nehezen, kimentem fogat mosni, mindent úgy tettem, ahogy máskor, de néhány perc után észrevettem, hogy valami nem stimmel, ekkor rögtön felébredtem, de ezúttal valóban. Akkor gondolkoztam el azon, hogy tökéletesen élethű volt az egész, színeket láttam, mindent éreztem.
2012. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%

Na igen, nekem is olyasmi gondolatom támadt mint az elsőnek. Egyébként arra gondoltál már, hogy álmodtad? Csak mert az ember először beszeddel próbál kapcsolatot teremteni, nem latapizással x)

Barátnőm egyszer azt álmodta, hogy kétszer is kiment wc-re és miután felkelt nem értette, miért kell még mindig pisilnie, hiszen már volt a budin. Később jött rá, hogy elaludt tv nézés közben és a wc látogatást csak álmodta.

Valószínűleg ez is egy túl élethű álom volt. ^.^

2012. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehetséges, a reggeli tisztálkodos stori nekem is ismerős, volt már olyan, de itt tudtam volna beszélni csak nem akartam, mert azért, meg voltam lepődve rendesen, de tudom, hpgy nem álom volt. Ez meg a másik én sem értettem, hogy miért voltam olyan nyugodt, meg pláne, hogy 24 óráig nem is emlékeztem rá, aztáne gyszer csak bamm, fejbevágott, hog ymi is történt. Érdekes...
2012. okt. 7. 13:20
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Álmodtál Te is tudod:-)) Szellemek nincsnek. Egyébként meg:Ha valóban egy idegen ül a szobában és lefekszel aludni?:-))) Szerinted?
2012. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem sokszor volt olyan,hogy azt álmodam hogy felkelek és ez vagy az történik,aztán tényleg felkelek és nézek érdekesen,hogy ez most mi is volt.

egyszer azt álmodtam,hogy felkeltem,fogat mostam,megfésülködtem stb...kimentem és nem volt meg az új autóm.amikor felébredtem az volt az első,hogy kinéztem :D

egyébként szerintem neked is valami ilyesmi volt,mert ez a kocsis téma is nagyon élethű volt...

2012. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Csapnivaló helyesírásod miatt figyelembe sem veszem nevetséges történetedet. El véled, gaz árny!


A Kétségek Éjfeketén Tornyosuló Monolitja

2012. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Hozzátenném, hogy guggolt, eléggé be volt görnyedve."


"de ő erre hátrálni kezdet,"


Szóval guggolva kezdett el hátrálni??? vagy mi? vagy felállt utána ? xD mert ez így nagyon szarul jött ki !! xD

2012. okt. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vannak fura álmok amikben azt álmodod hogy felkelsz, és olyan élethűek, hogy nem tudod másnap hogy igaz-e vagy csak álom.
2012. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DrarkPain válasza:
Elösször is senki se tudhatja h szellemek léteznek vagy sem . Másodszor meg én a helyében nem tudom mit csináltam volna nem volt ismerős az arc vagy talán nézd meg a családfád kitudja lehet h nem állom volt azért ilyen fura állom h pár perc múlva újra fölébred ? De ez nem biztos . Mindenesetre én nagyon nagyon féltem volna érted azé nem ismerös az az alak és am lehet h a stressz okozhatta ezt ha állom volt . És mért lennél őrült ? :)
2012. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!