Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemekkel kapcsolatos...

Szellemekkel kapcsolatos tapasztalata, története van valakinek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
mindennap megkérdezi alaki, olvass vissza , én tuti lusta vagyok újra leírni
2012. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Van. De nem mondom el. Na erre mit lépsz?!
2012. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És,miért nem mondod el? :D
2012. dec. 8. 16:54
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem te vagy a kiválasztott!
2012. dec. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pedigh énh vagyhok Uri Geller
2012. dec. 8. 17:01
 6/16 anonim válasza:
61%

Van. A szellemek léteznek, de helyesebb démonoknak nevezni őket. Ezek a szellemek ugyanis engedetlenek lettek Jehovával szemben. Ezért tiltotta meg Isten a Mózes idejében élt Izraelitáknak, hogy bármilyen módon is kapcsolatba kerüljenek velük: Mózes 5. könyve 18:10-12

"Ne lehessen találni közötted olyat, aki átviszi fiát vagy lányát a tűzön, sem olyat, aki jóslással foglalkozik, mágiát űz, vagy aki előjelek után kutat, varázsló, vagy aki másokat megigéz, aki szellemidézőtől vagy jövendőmondótól tudakozódik, vagy aki halottaktól kérdez. Mert mindaz, aki ilyesmiket tesz, utálatos Jehovának; és az ilyen utálatosságok miatt űzi el őket Jehova, a te Istened előled."

Összegezve: sokféle módon kapcsolatba kerülhetünk a démonokkal, sokszor egy halott hangját próbálják meg utánozni, hogy elhitesse, hogy a halott él. Pedig a halottak semmit sem tudnak, írja a Biblia. Tehát a démonok mindenkit megpróbálnak félrevezetni, ezért tilos kapcsolatba lépni velük. Olyanok is vannak akiket a démonok zaklatnak. Egyébként intelligens teremtmények a démonok, olykor gyógyítanak is kisebb betegségeket, vagy bizonyos mértékben a jövőt is képesek megmondani, ezekkel a démonokkal vannak kapcsolatba a jövendőmondók, de a Biblia óva int mindenkit, hogy kapcsolatba lépjen a démonokkal, ugyanis nem származna belőle haszon, csak kár!!!

2012. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Előző te mit szedsz??? Vagy közösen téptek be ezzel a Jehovával???
2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Vannak hát. Tegnap láttam többet is a kocsmából hazajövet. Mondjuk nem igazán meglepő előző héten a kaszással találkoztam hazajövet a kocsmából.
2012. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Akarsz Jehova tanuja lenni?


-Nem voltam ott a balesetnél:)

2012. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Van aki hisz bennük, van aki nem. Nekem van történetem, de minek osszam meg, ha csak körberöhögnek.
2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!