Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemekkel kapcsolatos...

Szellemekkel kapcsolatos tapasztalata, története van valakinek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van rengeteg! Már azért nem mesélgetem mert kiröhögnek. Párom sem hisz nekem, mondván, hogy amit nem lát abban nem hisz. Nagymamám halálakor mindennaposak voltak a természetfeletti dolgok a házban. Rettegtünk minden nap! És nem csak egy ember látta hanem az egész család.. akkor kérdem én mindenki hülye?meg mindenki egyszerre hallucinálja ugyan azt? hát nem hiszem..ha érdekel privibe leírom...
2012. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
77%
Engem érdekel. Leirnád?
2012. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
Cs CSilla a kiválasztott az anubis házának rejtélyeiben volt. amúgy léteznek. fekete füst van körülöttük és megjelölnek ha neki nem tetszik amit csinálsz. ha nem teljesíted amit kér inkább nem mondom el hanem leírom h mi lesz: meg fogsz halni :'((((((
2012. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
18%
"Rettegtünk minden nap!" Szigorú volt a nagymama?:D Igen, létezik, hogy többen halucinálják ugyanazt: hülyeség és tömegpszichózis a neve. Igen, elég hozzá pár ember is.
2012. dec. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Ez aztán tényleg "nagyon vicces". Nagyon jó ember volt nagymamám, de amikor minden nap megmagyarázhatatlan dolgok történnek igenis fél az ember. Meg nekem ne magyarázd már meg, hogy amikor senki nem számít rá és történik valami mindenki egyszerre ugyanazt haluzza...
2012. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
13%
Ne kínozz már! Mesélj mi történt. Tényleg kíváncsi vagyok.
2012. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!