Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Léteznek vajon boszorkányok?...

Léteznek vajon boszorkányok? Mi a véleményetek a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=oOscERCaff8&list=PLA606BEFBA6..


Nemtudom, hogy higgyek-e bennük. Régen nekem a pap bácsi is azt mondta, hogy boszorkányok léteznek, de hihetetlennek tűnik. Mit gondoltok? Ijjesztő dolog. Maga az okkultizmuson belül vannak boszorkányok? Véleményeket várok, még, ha hülyeségnek is tartjátok.



2013. máj. 15. 14:45
1 2
 2/15 A kérdező kommentje:
Danke schön.
2013. máj. 15. 14:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy léteznek, vagy nem, azt majd egy év házasság után fogod tudni.
2013. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, nő vagyok. Seprűn fogok lovagolni? xD
2013. máj. 15. 15:03
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát lehet. Csak majd vigyázz, azon tudsz lebukni, ha a garázsban tárolod a seprűidet... :-DD
2013. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Esküszöm porszívózni fogok, sepregetés helyett. xD
2013. máj. 15. 15:15
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most megitatták egy löttyel, ami a vére egy kakas vére összekeverve és itt már tudta hogy létezik a sátán ?


Elég gusztustalan vagdosás nyomasztó érzéssel tőlti el az embert és azt a rosszal vagyis a sátánnal azonosítja, de ebből nem köveztkezik, hogy van a sátán.

2013. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Érdekes egy bizonyságtétel akkor nem? Lehet, hogy a nőnek valami pszichiátriai problémája van és azért mondja azt, hogy ő láthatatlan volt..stb.?
2013. máj. 15. 15:55
 9/15 anonim válasza:
szerintem léteznek, csak nem abban az értelemben amire mindenki gondol
2013. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Milyen értelemben? A seprün lovaglás szerintem is nevetséges. Kifejtenéd bővebben, hogy szerinted milyen értelemben léteznek?
2013. máj. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!