Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak fogékonyabbak az...

Vannak fogékonyabbak az asztrálutazásra?

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet, amiben említették az asztrálutazást, és mivel érdekelt a téma, utánaolvastam, és gondoltam, majd egyszer kipróbálom. Ez tegnap este volt. Hajnalban felébredtem valami miatt, és arra gondoltam, most kipróbálom a dolgot.

A hátamra feküdtem, összekulcsoltam a kezem a hasamon, és kb fél perc sem telt bele, hangos zúgást, sípolást kezdtem el hallani, ami már alapból megijesztett, és éreztem, hogy kezdek eltávolodni a testemtől, de még csak egészen picit. Nem láttam semmit, de mivel megijedtem, mozogni akartam, de nem tudtam.

Utána nem tudom, hogy pontosan mi történt, de valószínűleg elképzeltem, vagy álmodtam azt, hogy nehezen, de próbálok rángatózni, mozgatni a kezem, hogy felébredjek, majd azt álmodtam, hogy felébredtem, a zúgás elmúlt, és hogy otthon vagyok nappal, a rég elhunyt kutyámmal játszom a kertben. Ez nem tartott sokáig, felébredtem, és észrevettem, hogy pontosan olyan testtartásban vagyok, mint ahogy lefeküdtem, tehát nem mozoghattam akkor sem, amikor fel akartam ébredni.


Elképzelhető, hogy amikor a zúgást hallottam, nem tudtam mozogni, és éreztem, hogy a lelkem távozni próbál a testemből, akkor az asztrálutazás felé vettem az irányt? Így kezdődik?

Az volt a fura, hogy ez volt az első próbálkozásom, és máris idáig eljutottam. Talán ha nem ijedek meg, teljesen sikerült is volna?


Nekem körülbelül két éven át voltak skizofrén tüneteim, nem komolyak, csak jelentéktelenebb hallucinációk néha, vagy gyakrabban. Szedtem rá gyógyszert, de igazából nem segített, így két év után abbahagytam, és ezután el is múlt szinte egyből az összes tünetem. Lehet, hogy fogékonyabb lehetek az ilyen agykontrollos dolgokra emiatt, vagy csak szerencsém volt?



2013. szept. 13. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, akiknek konnyebben megy, azok mar elozo eletukben is gyakoroltak, ezert. DE ha neked voltak skizofren tuneteid, akkor semmi gyakorlatokkal inkabb ne kiserletezz, mert csunyan megjarhatod.

Meditaciok, agykontroll, asztralutazas es hasonlok kizarilag csak lelkileg egeszseges, stabil szemelyisegeknek ajanlott.

2013. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez lehetett asztrálutazás kezdete.

Amúgy fogékonynak mindenki fogékony rá, ugyanis alvás (álmodás) közben minden ember az asztrálsíkon van, csak az nem mindegy hogy ki mennyire tudatos. Fontos tudatosan élni és lehetőleg tudatosan "álmodni".

Az asztrálon amúgy időben visszafele is mehetsz, sőt előre is, azaz a jövőbe.

Amúgy skizofrén tünetekre a legjobb a családállítás módszere, javaslom nézz utána pl Keresztes Katinkának

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőhöz hozzátennék még annyit hogy biztos hogy hasonló dolgokkal foglalkoztál valamelyik előző életedbe vagy akár többen is, már maga az a tény hogy valakit érdekel a téma jelentheti azt.
2013. szept. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
A skizofrén tünetekhez semmi köze a családállításnak, az előbbi inkább a pszichiátria területe. Örülök,hogy elmúltak a tüneteid.
2013. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igenis sok koze van a csaladallitasnak es a lelki betegsegeknek az eletben. Hogy mas kategoriaba van sorolva, az osztalyozas kerdese. A valosagban minden kindennel osszefugg ....
2013. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azóta egyébként sikerült tovább jutnom. Reggel próbáltam, kb 40 perc alatt elértem, hogy felüljek a lelkemmel, majd hirtelen átcsapott az egész tudatos álomba. Érdekes, hogy abból az állapotból, amikor már irányítom az asztrál testem, eddig mind a két alkalommal átváltott álomba..
2013. szept. 19. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es: skizofrén max te vagy mert olyat képzelsz ami nem létezik. Hogy nincs köze? Hol élsz te? A saját agyadban a képzeleteid között. A családállítást elsősorban pszichiáterek végzik, amúgy a regressziós hipnózissal is ugyanez a helyzet. És természetesen vannak jó és rossz szakemberek is.
2013. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez jó, legalábbis én elég sok beszámolót láttam angol nyelven, hasonló élményekkel. Amúgy aki szokott meditálni napi min 30 percet annak könnyebb a kezdés.
2013. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne megtudni hogy az agykontroll segít e ebben. Van itt olyan aki agykontrollal és asztrálutazással is foglalkozik?
2013. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem első asztrál élményem az agykontroll gyakorlása után volt. Annyira ellazultam meditációba fekve, hogy egyszer csak úgy éreztem kiléptem a testemből. De ez nyilván tudatos álom volt, csak az agyam így értelmezte, hogy a testem elaludt teljesen.

Az agykontroll alfában működik. Úgy tudom az álom is alfa tartományon megy, de jóval mélyebb. Vagy ha nem is mélyebb, a rem fázis miatt, jön az álomélmény. Kiváncsi lennék, ha tudatosan mozgatom a szemem alfa állapotban, vajon álomba tudok e merülni, tudatosan természetesen.

2013. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!