Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik, hogy körülvesz...

Létezik, hogy körülvesz valamilyen negatív energia?

Figyelt kérdés
Szkeptikus vagyok az ilyenekkel kapcsolatban, de nem tudok elmenni mellette: minden, amihez közöm van (élő, élettelen) elromlik, megromlik, tönkremegy. Tudom, hogy Murphy szerint, ami elromolhat, az el is romlik, de nálam szó szerint minden. Ha kapok valamit, tönkremegy, ha megismerkedem valakivel, hamarosan összeveszünk. Most például új munkahelyem van, és amióta ott vagyok, a feje tetejére állt minden, már 5 ember felmondott, engem megutált mindenki (pedig semmit nem tettem), a főnökömet valószínűleg kirúgják véges időn belül. Ez a jelenség az egész életemre jellemző, már nagyon fiatalon észrevettem, ahol én megjelentem, ott baj volt. Ezósok vélemény?
2013. nov. 1. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudok semmiféle negatív energiáról. De ha van is, az csakis belőled fakad. Amúgy velem is ez van, csak máshogy. Velem az van, hogyha találkozok egy egoista emberrel, azzal tuti összeveszünk. Ma is ez volt velem.
2013. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan hogy negatív energia nem tudom, hogy létezik vagy sem de sztem a negatív hozzáállásoddal. van baj és saját magadnak vonzott be ezeket, a negatív gondolkodással gondolkodj pozitívan és a pozitív gondolkodással bevonzhatod a szerencsédet....(*_-)!
2013. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Világéletemben egy rettentő optimista, pozitív ember voltam.
2013. nov. 1. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tudat alatt negatívan állsz a dolgokhoz vagy az is lehet, az oka hogy túlságosan optimista vagy és mások számára ez idegesítő...(÷_÷)?
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elromlott az aurád!
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Negativ energia nem lètezik.

Én is, hasonló helyzetben vagyok, mint te.

Egy dologról nem árt tudnod: más ember, hozzád képest, roszabb helyzetben lehet. Ezt nem azért írom, hogy boldogabb legyél, hanem el kell gondolkodnod, mi a helyzet, máshol és máris másképp állsz hozzá a dolgokhoz.

2013. nov. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 5-nek igaza van. Keress egy aurahegesztőt, ő majd összecsavarozza az aurádat.
2013. nov. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!