Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki részletesen tudna-e...

Valaki részletesen tudna-e írni "beszámolót" egy legendáról?

Figyelt kérdés
Nem akármilyen legendáról lenne szó. Kis koromban amikor rosszul viselkedtem valamit mondtak, az a baj hogy már nem emlékszem mit, de arra emlékszem, hogy valami skarlát betűvel kapcsolatos dolog volt, de boszorkányhoz is kapcsolódik ez a történet/legenda/monda stb. Ilyesmit mondtak hogy: Ha rosszul viselkedsz vigyázz, mert elvisz a ... es hogy most maga a skarlát betű lett volna vagy valqmi skarlát boszorkány azt már nem tudom. Tudom hogy van ilyen film, de azt már rég láttam és nem tudom mi a története. Előre is köszönöm :)

2014. jan. 21. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Használd egészséggel a google-t. Nem egész fél percig tartott, amíg megtaláltam amit keresel, de nem tanulnál semmit, ha belinkelném:)
2014. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi az a skarlátbetű? a magyar ábécében ilyen betű nincs.
2014. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül írtam ki ide a kérdést... De valószínüleh mert nem találtam... a skarlàt betűt ( mint könyv mint pedig film) megtaláltam, de a hozzá kapcsolódó idézőjeles legendák nálam semmilyen kulcsszónál nem jön be. Tudom hogy mi az a skarlát betű de ez valami boszorkányos is vagy nrmtudom... de ha ennyire segítőkészek az emberek rászánom azt a 2 órát és megnézem a filmet
2014. jan. 21. 23:02
 4/5 A kérdező kommentje:
És mielőtt leírná valaki, tudom hogy van skarlát betegség is...
2014. jan. 21. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nevessetek ki, nem poénból írom, de van még egy Marvel képregényfigura, a Skarlát Boszorkány (Wanda Maximoff. Magneto lánya). Megjelent az X - menes, és az Amerika Kapitányos kiadványokban is. Kinézete és idegállapota alapján elég rémisztő lehet ahhoz, hogy képregény - rajongó szülők gyerekeket ijesztgessenek vele. (Engem pl. Piszkos Freddel ijesztgettek Rejtő - rajongó szüleim...)Első megjelenése Amerikában 1964 - ben volt, hozzánk persze bizonyára jóval később jutott el.
2014. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!