Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az ami megszállhatott?

Mi az ami megszállhatott?

Figyelt kérdés

legutóbb,amikor a családomban veszekedés volt,holott ünnepelni kellett volna, pl.: szülinap,újév..., én nem avatkoztam bele,csak néztem és egy pillanatra a szám nagy gúnyos mosolyra húzódott. nem én irányítottam,nem tudom mi történt,hiszen én rosszul éreztem magam a veszekedés miatt,majd szégyelltem is magam,hiszen más csak annyit látott,hogy gúgyosan mosolygok,majd takarom a számat...

mi lehetett ez?? nagyon megilyedek tőle. az elmúlt pár évben 3x is megtörtént már,ilyen esetben.



2014. jún. 7. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
fatoszónyékipióca
2014. jún. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hasonló buta válaszra nincs szükségem.
2014. jún. 7. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Agy...! Pszichológus kellene, de ez még nem jelent semmit. Belső érzés és kész.
2014. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Figyelj! Ez a "jelenség" bárkivel előfordulhat.

Velem is sokszor történt már ilyen. Kisebb koromban ha leszidtak a szüleim, ugyanilyen kellemetlen helyzetet okozott nekem, és megértettem, hogy rossz dolgot cselekedtem, de mégis elhúztam a számat...pontosan úgy, ahogy TE fogalmaztál: gúnyosan. Emlékszem, anyukám mindig meg is említette, hogy ez nem vicces és én mondtam neki, hogy egyáltalán nem ezért csináltam. Biztos, hogy ezt az agyunk generálja a kellemetlen helyzet miatt. Én nem tulajdonítanám be semmiféle mögöttes tartalomnak... :)

2014. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A betmenből dzsóker beléd szállt basz*d.
2014. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hárító mechanizmus. Japánban működik, itt pofánvágnak: "Mit vigyorogsz?"
2014. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez csak a stressz miatti idegrángás velem is volt már ilyen.
2014. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!