Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvasparalizis vagy mas?...

Alvasparalizis vagy mas? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Mostanaban mindig rosszakat almodok, megpedig azt, hogy lebenulok es nem tudok mozogni. Halucinalok is melle, multkor egy macska volt az agyon, aztan meg egy parna a falon amit nem tudtam sehogy leszedni.

Mindig ugy kezdodik hogy fel akarom kapcsolni a villanyt, nem tudom es akkor beparazok es jon a benulas. Ilyenkor almomban elszoktam mondani egy imat, es akkor kicsit elmulik. Nagyon elegem van mar, kuruzslohoz nincs kedvem menni, de eleg kellemetlen mindig horogetve meg izzadva kelni. Azt tudni kell hogy tortent mar par fura dolog velem. Multkori alvasparalizisemnel a sajat "gonosz" enemet lattam magam elott amint gonoszan nevet ram.Voltak mar "szellemek" is, amik valahogy mindig megerintettek. mit tegyek?


2014. júl. 3. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis. Gyakran társul hallucinációval. Nekem is volt jó párszor, megszoktam.
2014. júl. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"kuruzslohoz nincs kedvem menni"


És igazi, diplomás orvoshoz miért nem mész el? Elég komoly problémának tűnik, lehet, hogy kezdődő skizofrénia, vagy hasonló. Most kéne megfogni ezt, még az elején.

2014. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a váálaszokat mindkettőtöknek!!

hát kicsit megijesztettél, ugyhogy utánna néztem a skizofréniának.tudom hogy a betegek nem tudják magukrol hogy betegek, és nem vagyok orvos de szinte biztos, hogy nem vagyok skizo. (azért mondtam hogy szinte biztos, mert mint mondtam nem vagyok orvos. :)) Tudom, hogy mi a külömbség képzelet és valóság között, a hallucinációim is csak ÁLMOMBA jönnek, vannak céljaim és motivációim, tudom mit akarok az életemtől, nem hiszem hogy hangok vagy valamik irányítanának, nincsenek dühkitöréseim stb. ígymár majdnem biztos hogy nem vagyok az. esetleg valami más, és hogy hogy tudnám elmulasztani? köszi előre is a válaszokat

2014. júl. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!