Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Avásparalízist mi okoz?

Avásparalízist mi okoz?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban jön rám. Van hogy egymás után többszőr. Sose tudtam eldönteni hogy álom vagy valóság volt. Ilyenkor lebénulok nem tudok mozdulni. Kiálltani akarok de nem tudok. Van hogy veszekedést/kiabálást hallok közben. Nagyon meg vagyok ijedve. Félek hogy nem e lehet valami tragikus vége. Egy kis idő után mikor már nagyon erősen próbálkozom megtudom mozditani az egyik végtagom és akkor felébredek. Rémes rá gondolni is.. van valami gyógymód? mitől alakul ki? a környezetemben csak nekem van ilyen és félek.. :/

18/L.



2014. júl. 15. 11:50
 1/5 Lionkind ***** válasza:

Az alvásparalízis mindenkinél szokott lenni, de általában az elalvás után jelentkezik, hogy az álom közben a test ne mozogjon (védelmi mechanizmus). Nálad szerintem az elalvás előtti mély relaxáció miatt van amikor a tested már alszik de a tudatod éber. Ez elég ritka dolog. Én is próbáltam elérni mert ebből az állapotból könnyen lehet tudatos aztrálprojekciót kezdeni, ami nagyon érdekes és sok lehetőség van benne. Nem történhet bajod, mert ez természetes, a veszekedés amit hallasz az szerintem hallucináció, vagyis kezdesz közben álmodni.

Szép Napot 20/F

2014. júl. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) szép napot! :)
2014. júl. 15. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt gyakoribb. Júniusban. Sokat tanultam, készültem a vizsgákra és ki voltam merülve, stresszeltem. Nekem ez okozta.
2014. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az alvásparalizis ellen csak egy ellenszer van: tudatositani kell. Könnyen rájöhetsz arra hogy nem valóságos mert nem tudsz mozogni, és ilyenkor megnyugszol, könnyebb elviselni, mert tudod hogy nem történhet semmi.Még igyis kellemetlen élmény, ha nem félsz akkor is olyan mintha meglennél kötözve.

Asztrálutazást csak ritkán lehet belöle csinálni, minden alvásparalizis más és sok "energia" és nyugalom kell, amik tapasztalatból, tudatosságból származhatnak.

2014. júl. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen nekem szinte mindig ugyan az volt oldalamon feküdtem és láttam ahogy egy árny fel és le járkál a szobámban de rögtön rájöttem hogy csak hallucinálok eleinte hagytam csak had történjen meg aztán nekem is mondták hogy az ujjaimat próbáljam mozgatni és hamarabb sikerül felébredni :)
2014. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!