Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a halott édesapánk akar üzenni?

Figyelt kérdés
Tesóm és én külön háztartásban élünk és kb 1 hete folyamatosan égnek ki az égők hol nálunk, hol nála, legtöbb össze is roppant. Akárhányszor cseréltem apukám járt az eszemben, most 1.5 éve, hogy meghalt.Nem meséltem tesómnak, nem akartam felkavarni, erre ő mondja nekem a telefonban, hogy ő úgy érzi, hogy apu üzenni akar.. a hideg is kirázott, mert én pont ugyanezt éreztem, pedig már 1,5 éve meghalt.
2014. okt. 15. 14:44
 1/6 Legoman ***** válasza:
65%

Valószínűleg lehet benne valami.

Az érzéseiden keresztül üzent neked is, ezért tudtad te is, hogy ő az.

2014. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ozmium42 ***** válasza:
32%
Nem. A halottak nem képesek semmire. Ha képesek villanyégőket összeroppantani, akkor inkább írjanak levelet.
2014. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha üzenetet vársz a halott szeretteidtől, minden bizonnyal fogsz is kapni. Engem álmomban látogatnak meg, és egyértelmű jeleket, üzeneteket kapok.
2014. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A démonoknak is ez a módszere úgyhogy vigyázni kell. Ha jelezne nektek az egyértelmű lenne tehát megkérdőjelezhetetlen.
2014. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy magától roppant össze az égő, hanem hogy cseréltem és a kezemben roppant össze ahogy megfogtam, pedig nem is volt régi égő.

Most abba maradtak ezek az "üzenetek", de képzeljétek úgy tűnik, hogy összejött a babánk és július 5-én halt meg apu, elvileg akkörül születik a második babánk is... Ez azért már szerintem jelnek mondható. Lehet ezt akarta apu üzenni :-)

2014. okt. 18. 13:10
 6/6 anonim válasza:
Csak gondolj bele.Apukád szelleme visszajött égőket pukkasztani?Kicsit furán hangzik nem?
2014. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!