Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek megerrzek dolgokat...

Szerintetek megerrzek dolgokat vagy csak a veletlen muve?

Figyelt kérdés
Mar egesz kicsikorom ota tudok dolgokat elore. Ilyenekre emlekszem hogy tudtam mindig mikor felelek az iskolaban csak ugy jott a megerzes, es tenyleg feleltem. Vagy vettunk egy dinnyet es mondtam anyaeknak hogy ez feher lesz belul nem szep piros es tenyleg klyan volt. Vagy jogy toltam vissza a tescos kosarat es meglattam egy embert es tudtam hogy elfogja kerni a kosarat. Meg vannak ilyen minden napos kis apro megerzesek. Kavezoban dolgozom neha megerzem ki fog jonni. Meg szeptemberben 2napig az jart a fejemben hogy valaki megfog halni, es a szomszedom meghalt ra 1 napra. Es ma tortent az, hogy eszembe jutott egy ismerosom, csak ugy gondolkoztam rajta amikor jottem hazafeld hogy fel fog hivni, es ra ugy fel orara hivott is. Pedig nem szokott csak 2-3hetente egyszer, mert bortonben van. Most ezek veletlenek, vagy letezik ilyen? Tudom nem nagy dolgok ilyen mindennapos tortenesek, massal is van ilyen?

2015. jan. 3. 00:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem véletlen szerintem. Velem is ez van.
2015. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Veled mik szoktak lenni? Letudnad irni?:)
2015. jan. 3. 00:40
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem teli vagy negatív előítéletekkel, aztán amikor beteljesednek, azt hiszed, hogy megérzés volt.
2015. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mondjuk a kosaras tortenet, vagy az hogy az ismerosom felhiv nem negativ dolgok.
2015. jan. 3. 01:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért van börtönben?
2015. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a lenyeg. Legyen annyi eleg, hogy nem artott senkinek.
2015. jan. 3. 01:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyiszer előfordult, az megérzés, nem véletlen.
2015. jan. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Apro dolgokban ez ilyen napi szintu. Lehet ellene tenni valamit? Vagy epp az ellenkezoje fejleszteni?
2015. jan. 3. 03:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, véletlen.
2015. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A harmadik szem ***** válasza:
Véletlen.
2015. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!