Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A kérdés komoly. Tudtok olyat...

A kérdés komoly. Tudtok olyat aki ördögűzéssel foglalkozik és hiteles lehetőleg észak nyugat Magyarországon?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 15:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Pszichiáter annak, akit az ördög "megszállt". Lehet, hogy epilepsziás.
2015. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Azért ez nem semmi ! A mostani világba még vannak ilyen primitív emberek , akik hisznek az ördögbe?
2015. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
vannak.
2015. jan. 9. 16:15
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
A Pápa által hivatalosan elismert egyházmegyei ördögűző.
2015. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Milyen értelemben? Keresztény értelemben vett ördögöt kizárólag hivatásos ördögűző vehet kezelésbe. Egy valláson kívüli, nem avatott ember nem, de még egy sima pap sem, ez egy speciális hivatás, amire nem kérheted fel a falu/város avatott papját sem.

Ha ettől elvonatkoztatunk, és nem bibliai ördögről van szó, az inkább csak egy bosszantó, negatív szándékú, de egyáltalán nem erős természetszellem féleség. Azzal majdhogynem egy átlagember is elbánhat.

2015. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Észak nyugat Magyarországon nem ismerek senkit.

Debrecenben van egy, Szanyi József a neve.

Kövesi Pétertől (ő is debreceni) tudtam meg a nevét.

De véleményt nem tudok mondani, mert a beteg előbb meghalt, mint ahogy találkozhatott volna Szanyi Józseffel.

2015. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Még valami.

Isten mentsen mindenkit az úgynevezett hivatalos pszichiáterektől.

Feldmár András az egyetlen akit hitelesnek tartok.

De ő nem "hivatalos". :)


Amit itt és fentebb írtam, az én tapasztalatom és véleményem.

Nem tény.

Vélemény. :)

2015. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
71%

Ha ateista vagy: ördögök nincsenek. Az illetőnek pszichiáterre van szüksége.


Ha vallásos vagy: keresd fel az egyház ördögűzőjét. Ő majd megmondja, hogy megszállta-e az ördög az illetőt, vagy sem.


Ha másban hiszel: Ne kényszerítsd rá a beteg emberre a meggyőződéseidet, és még véletlenül se keress fel egy kontár ördögűzőt. Valószínűleg csak lehúz. Vidd el szépen a pszichiátriára, vagy egy magánrendelésre.

2015. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár nem éppen Észak-Magyarország, de Hangonyban (Ózdtól Ny-ra)ismertem egyet. Talán (???) Hadnagy József a neve, nem emlékszem, mert legalább 10 éve találkoztunk. Nem tudom, él-e még...

Nam meg ott van Kovács-Magyar András (ld. gugli), tőle is láttam érdekes dolgokat (élőben), de véleményem szerint az utóbbi időben kezd nagyon elmenni a pénz felé.

2015. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Errato: észak-nyugat Mo.
2015. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!