Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon mit láthattam?

Zsuzsi94 kérdése:

Vajon mit láthattam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.:) Ez még egy nagyon régi történet,de mostanában egyre többet jut az eszembe,és gondoltam megosztom veletek: 2009 szeptember eején egyik éjszaka feküdtek az ágyamba, zenét hallgattam a többiek már rég aludtak, én még nem,és egyszer csak odakintrõl motoszkáló zörgést hallottam, mintha valami mászkálna az ablakomnál, és kíváncsian fölkeltem megnézni,hogy mi az. Kinéztem és egy kutya alakú valamit láttam,ami be néz,de csak egy pár másodpercig néztem,mert nagyon megrémültem,és bebújtam az ágyamba. Hasonlóan nézett,ki mint a kutyusunk most is él. Nem kamu tényleg láttam.20/L

2015. febr. 4. 04:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,androidos mobilról írtam.
2015. febr. 4. 04:07
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetett egy valódi kutya? Éjszaka szoktak kóborolni kutyák a házaknál. Bár az ablakon nem szoktak benézni.

A szüleim falusi házához is szoktak idegen kutyák járni. Az egyik az istálló padlására is felment létrán egy macska után.

2015. febr. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem,mert nekünk kerítésünk van. És az állat alakja is olyan fura volt. De amúgy azóta se láttam.
2015. febr. 4. 07:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Valakinek volt már hasonló élménye?
2015. febr. 4. 07:04
 5/12 Missi_Key ***** válasza:
Az èjszakai vadàsz...mèg jò hogy nem mentèl ki
2015. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Missi_Key ***** válasza:
Vagy a Rake...googlezd meg
2015. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ki az vagy, hogy a Rake.:D
2015. febr. 4. 07:06
 8/12 anonim ***** válasza:
jegesmedve
2015. febr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
chupacabra
2015. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A feje milyen volt? Hasonlított erre a chupacabra fejre?

[link]

Valahol olvastam egy olyan cikket a chupacabráról hogy az nem más mint egy rühes prérifarkas. És mivel le van gyengülve, vadászni nem tud hanem a háziállatok vérét szívja, az könnyebb préda.

Amit láttál az is lehetett egy lebetegedett kidobott kutya. Bár az meg nem mászik át a kerítésen, hacsak nem akkor ha pl. a nagy hó miatt rákényszerül élelem reményében.

Nyaranta sokat kerékpározok a természetben, gyakran rámsötétedik akár erdő melletti utakon is. Ezért sok kidobott vagy gondatlanul tartott kutyával szoktam találkozni. Volt köztük amelyik szinte haragudott az emberre és ok nélkül harapni és támadni akart, mint ha kifejezte volna véleményét az emberekről, akik kidobták. Volt köztük szinte kopaszodó is, valószínű valami betegségtől, például rühtől. Vagyis pontosabban fogalmazva élet és halál között volt, annak ellenére jól megijesztett sötétben oldalról.

2015. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!