Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik, hogy szellem van a...

Létezik, hogy szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben vásároltunk a párommal egy kis paraszt házat. Tudomásunk szerint egy idős néni lakott benne akit itt a házban találtak meg holtan. Nem kedvelte az embereket és ezért nem látogatta senki, így egy jó idei volt bent a lakásban. Most, hogy jön a tavasz szeretnénk átépíteni a lakást, és nagyon érdekes dolgok történnek. Eltűnnek dolgok a helyükről, mire századjára megnézem biztos nincs-e ott addigra vissza kerül a helyére. Alapvetően egy nyugodt emberke vagyok de mióta itt lakunk rendkívül feszült vagyok és ideges (idegbajos)azóta már 3.szor voltam a sebészeten mert mindig történik velem valami. Meg van egy szoba amelyikbe nem szívesen megyek be, amikor bent vagyok olyan mint ha valami folyamatosan átmenne rajtam, mint ha fújna a szél, pedig sehol semmi. Ha tudtok tanácsot adni az meg köszönném.

2015. febr. 15. 13:08
 1/6 anonim válasza:
7%
Egyszer bemesélted magadnak hogy a házzal valami paranormális bikafasza történt, és azóta ez munkálkodik benned.
2015. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet és ha még sem ez áll dolgok mögött?
2015. febr. 15. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mégsem az a helyzet, amit Björn Jürgen [1] írt és te feltételesen elfogadtál, akkor más beszélte be neked, te meg elhiszed.

Leginkább TAGADÁSsal tudod távozásra bírni a feltételezett szellemet! Ha feltételezed jelenlétét, mondogasd magadban: "Te nem lehetsz itt, mert nem is létezel!"

2015. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ott semmi. Bebeszéled magadnak! És egyre jobban pörögsz a dolgon.
2015. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
58%
Szerintem áldozz neki: vegyél neki egy pizzát (szellemek tudtommal a 4sajtost szeretik) és gyújtsd meg az étkezőasztalon, de vigyázz, hogy az asztal ne égjen el. Ha ez sem segít, éjjelenként nyomj 10 fekvőtámaszt a párod hátán.
2015. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0 óra körül gondolatban üzenj neki, hogy térjen végre haza, menjen el az életedből, jobb lesz neki. Meglettek az eltűnt tárgyak? 0 óra körül nálunk is menetrendszerűen jön a huzat, van járkálás, de már megszoktam. Érzem a jelenlétüket, de nem látom (hál Istennek) őket. Itt öngyilkos lett anno az egyik bérlő, de szerintem már nem az ő lelke jár vissza. Hagyd figyelmen kívül a jelenséget ha rá figyelsz, azzal táplálod az energiáját és könnyebben tovább ragad a 2 lét között. Nem fog ártani neked fizikailag, már megtehette volna ha akarta volna, vagy tudna neked ártani, gondolj erre.
2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!