Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez véletlen lehetett, szerinte...

Ez véletlen lehetett, szerintem nem!?

Figyelt kérdés

Szóval gyakorlaton voltunk, az első két eset még télen történt, mikor reggel sötét volt. Én értem be legelsőnek, kapcsolom föl a villanyt, és szétrobbant a körte. Szóltunk, megcsinálták. Rá pár napra, már javában dolgozunk, és egyszer csak szintén szétrobbant a körte. Azt mondták, hogy biztos rossz az egész sorozat, azért robbannak szét. Aztán a múlt héten, dolgozunk és leesett az egyik falitányér a falról, rá a munkáinkra. Csoda, hogy egyik sem tört szét.

Szellem lehet a tanműhelyben?


2015. máj. 16. 12:27
 1/4 anonim válasza:
A villanykörte szerintem szar volt mind a kettő. A tányér pedig lehet hogy a föld mozgott és azért esett le. de ha tudod annak a helynek a múltját kikövetkeztetheted, hogy van-e ott szellem.
2015. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Missi_Key ***** válasza:
milyen tanműhely?
2015. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom a múltját, az egész gyártörténetet meg kellett tanulnunk, történtek halálesetek a gyárban. az egyik elég durva is volt.

Hát a tanműhely olyan, hogy asztalok vannak benne ahol dolgozunk, és a terem egyik részébe ki vannak állítva a felettünk járóké meg a mi munkánk. Meg majd az alattunk járóké is ki lesz, ha odáig jutnak.

2015. máj. 16. 15:00
 4/4 A kérdező kommentje:
De tanuló nem halt meg, csak dolgozó.
2015. máj. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!