Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A TLC csatornán van egy műsor...

A TLC csatornán van egy műsor amiben egy Theresa nevű hölgy mint médium, kommunikál a halottakkal. Vajon hihetünk neki?

Figyelt kérdés
Aranyos műsor, de nekem a hölgy nagyon megjátszónak tűnik.
2015. júl. 4. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Régen én is néztem a médiumot, de aztán olyan kamusnak látszó lett. Pedig én hiszek ezekben, bár vannak akik tényleg képesek rá
2015. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Jajj, azt hittem, a Comedy Central csatornan adjak. :O

Termeszetesen nem kell neki hinni.

Szinjatszas, amitas. Aki szerepel a musorban, mind beavatott...

2015. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tehát gyakorlatilag ez egy szórakoztató műsor?
2015. júl. 4. 12:23
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Tényleg érdekes kérdés, utána kéne olvasni a külföldi fórumokon, hátha kiderül valami. Én is épp ezen gondolkoztam, hogy hogyan lehetne megfogni a dolgot a négy sarkánál.

Én úgy állok az ezotériához, hogy addig rendben van a dolog, amíg valaki nem próbál belőle szánt szándékkal komoly üzletet csinálni (pl. a telejósdák ezer Ft-os percdíjakkal).

2015. júl. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező neki hinni, ha szeretnél elhiszed, ha nem nem. Miért kell ebből nagy ügyet csinálni? Ismresz médiumot, vagy vannak hasonló képességeid, benyomásaid? Ha igen, akkor tudod mit művel ott. Ha nem, akkor ne is firtasd, hagyd meg a saját mocsarában és lépj tovább. :D
2015. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem azért zavar a dolog, mert azok az emberek akiknek közvetít a túlvilágról sírnak meg látom, hogy nagyon megviseli öket , hogy állítólag ott van a szobában a szerettük. Tehát ha ez nő tudatosan hazudik akkor egy lelketlen disznó.
2015. júl. 4. 21:39
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Aki azért hazudik, hogy más pénzét kicsalja, a "lelketlen disznón" kívül még szélhámos is.

.

Hinni pedig a hihetetlenben is hihetsz...

2015. júl. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Ordas kamu.

Egyértelmű cold reading technikákat használ.


Olyan médiumot szeretnék látni, aki a szomszéd szobában lévő gyászolóról elmond mindent egyetlen hiba nélkül. A másik szobában lévőt soha nem látta, és semmilyen előzetes infót sem tudhat róla, még azt sem, hogy férfi vagy nő.


Ilyen médium még nem akadt a világon. Mind cold/warm/hot readinget használ. Ebben a műsorban ráadásul előzetes infókat gyűjtenek a vendégekről, és a szőke bukósisak alatt nem nehéz elrejteni egy rádiós füldugaszt, amivel a stúdióból kapja az infókat.


Nem kizárt beépített ember sem.


Itt a bácsival kapcsolatban zsinórban négyszer téved. Vajon csak találgatott, vagy vicces kedvűek voltak a szellemek és direkt kamut súgtak?


https://www.youtube.com/watch?v=dZhOk6NHqQo

2015. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A lelketlen disznó egy picit vérszegény jelző arra, akik gyerekeket ver át szeretteik halálával kapcsolatban:


https://www.youtube.com/watch?v=5KG9Gy_NZAs

2015. júl. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van!
2015. júl. 5. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!