Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? Alva járás?...

Mi lehetett ez? Alva járás? Olyan volt mint akit megszállt valami.

Figyelt kérdés
Este arra keltem hajnal 3kor, hogy a barátom felettem áll és néz rám, nagyon megijedtem elkezdtem szólongatni majd elugrott felőllem, és elkezdett "vergődni", remegni, mikor el ment felőllem nagyon furcsa érzésem volt ilyen energiát éreztem aztán elkezdtem sírni, azt mondta nagyon rosszat álmodott és álmába futni akart és azért volt ez. De nekem nagyon ijesztő volt

2016. jan. 13. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól még hogy valaki alva jár, nem feltétlen szállták meg.

Ijesztő nagyon az alvajárás, de a megszállásra rengeteg más tünet van. Pl olyan dolgokat csinál, amire nem emlékszik és a napjai nagy részében negatív hangulata van, és fáradékony. De ez nem összekeverendő a depresszióval!

A skizofréniához tudnám legjobban hasonlítani, személység zavar. Utcán látni néhány elveszett magába motyogó, dülöngélő hajléktalant, na ők is egy példa milyen ha vkit megszállnak.

2016. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Velem is történt hasonló, egy kedves ismerősöm is hasonló tünetekkel szenvedett, de még van idő visszafordítani a folyamatot a következő beavatkozással: teliholdkor kell végezni, amikor a két világ közötti hártya a legvékonyabb. Egy icce szenteltvizet adagolj a vérébe, az ezután követő tizenkettedik a teliholdkor a gonosz lélek végleg elhagyja a testet.
2016. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én évekig alvajáró voltam 6-14 éves koromig.Egyszer fel ébredtem közben, 7 éves voltam és arra ébredtem,hogy a mamám mellett ülök és sirok le hajtott fejjel és ott volt az egész csalad körülöttem.Mind engem néztek és azt mondta a mamám,hogy akkor meséljem el mi történt tegnap a suliban ami miatt sirok. Én meg csak néztem, hogy mi a frászért ülök én itt kisirt szemekkel, azonnal mondtam is, hogy menni akarok aludni. Ezt allitolag nagyon soxor El játszottam. Ebböl a korombol ez volt az egyetlen emlékem erröl. Viszont késöbb asszem 13 éves vagy talàn már 14 is voltam amikor is havi v.két havi egyszer elö fordult ,hogy azt álmodtam, hogy egy nagy térben vagyok egyedül és nagyon kicsinek éreztem magam aztán a semmibôl homályos tojáshéj szinü buborékok nöttek körém és éreztem ahogy kezdenek össze nyomni!!!Na erre én már igazából fel pattantam az ágyból (emlékszem pontosan) és azt mondtam nagyon dühösen, " Ezt nem hagyom! Ki rohantam a szobámból és kezdve a konyhától minden villanyt fel kapcsoltam és utana fel pofoztam szó szerint a szüleimet sirva es remegve idegesen,azt mondtam nekik, hogy most azonnal öltözzön mindenki el kell mennünk innen mert meg fogunk halni! Én ezt teljesen át is éreztem, mintha tenyleg. Ök persze már tudták, hogy csak almomban csinálom.Szoval kértem ôket,hogy menjûnk el, de ugy láttam nem hisznek nekem erre én "- Jó,,ha nem hisztek nekem majd meg látjátok. És dühösen vissza indultam az ágyamba,ahol a két hugom rajtam nevetett. Be takaroztam és aztán alvás. Reggel kinyitottam a szemem és már tudtam, mit müveltem. Kb 10 ilyen történt és mindig ugyanazt csináltam. Most 30 éves vagyok azota ki nöttem ezt. Viszont a fiamon is tapasztaltam. 4,5 korában sirt éjjel ûlve elöször nem esett le, de aztán be ugrott ,hogy miért nem reagál semmire csak sir és El tol magátol,, azért mert örölte tölem. Hat ennyi az én holdkoros történetem. Számomra
2016. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én évekig alvajáró voltam 6-14 éves koromig.Egyszer fel ébredtem közben, 7 éves voltam és arra ébredtem,hogy a mamám mellett ülök és sirok le hajtott fejjel és ott volt az egész csalad körülöttem.Mind engem néztek és azt mondta a mamám,hogy akkor meséljem el mi történt tegnap a suliban ami miatt sirok. Én meg csak néztem, hogy mi a frászért ülök én itt kisirt szemekkel, azonnal mondtam is, hogy menni akarok aludni. Ezt allitolag nagyon soxor El játszottam. Ebböl a korombol ez volt az egyetlen emlékem erröl. Viszont késöbb asszem 13 éves vagy talàn már 14 is voltam amikor is havi v.két havi egyszer elö fordult ,hogy azt álmodtam, hogy egy nagy térben vagyok egyedül és nagyon kicsinek éreztem magam aztán a semmibôl homályos tojáshéj szinü buborékok nöttek körém és éreztem ahogy kezdenek össze nyomni!!!Na erre én már igazából fel pattantam az ágyból (emlékszem pontosan) és azt mondtam nagyon dühösen, " Ezt nem hagyom! Ki rohantam a szobámból és kezdve a konyhától minden villanyt fel kapcsoltam és utana fel pofoztam szó szerint a szüleimet sirva es remegve idegesen,azt mondtam nekik, hogy most azonnal öltözzön mindenki el kell mennünk innen mert meg fogunk halni! Én ezt teljesen át is éreztem, mintha tenyleg. Ök persze már tudták, hogy csak almomban csinálom.Szoval kértem ôket,hogy menjûnk el, de ugy láttam nem hisznek nekem erre én "- Jó,,ha nem hisztek nekem majd meg látjátok. És dühösen vissza indultam az ágyamba,ahol a két hugom rajtam nevetett. Be takaroztam és aztán alvás. Reggel kinyitottam a szemem és már tudtam, mit müveltem. Kb 10 ilyen történt és mindig ugyanazt csináltam. Most 30 éves vagyok azota ki nöttem ezt. Viszont a fiamon is tapasztaltam. 4,5 korában sirt éjjel ûlve elöször nem esett le, de aztán be ugrott ,hogy miért nem reagál semmire csak sir és El tol magátol,, azért mert örökölte tölem. Hat ennyi az én holdkoros történetem. Számomra
2016. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Folyt: Számomra ez egy élmény volt :D csak a szüleimnek nem :D
2016. febr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi a duplázásért de azt hittem nem töltötte be és össze vissza nyomkodtam, ha màr ennyit irtam,, nehogy már..
2016. febr. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!