Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kimúlt a szeretet kutyám, de...

Kimúlt a szeretet kutyám, de úgy érzem még velem van. Mintha még ugyan ott feküdne ahol szokott. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2016. márc. 11. 10:21
 1/7 Legoman ***** válasza:
100%

Sajnálom a kutyádat, de ez normális, hogy így érzel. :)


5-6 éve volt egy madaram. Nagyon szerettem én is, és jól elvoltam vele. :) Mikor kiengedtem, mindig a vállamon volt, vagy az ágyamon, máshova nem is ment. Mikor elhunyt, akkor nem volt jó érzés, de tudtam, hogy túl kell lépnem rajta, nagyon nehéz volt. A kalitkáját, még nem raktam el, mert még benne volt minden, amit ő ott hagyott, így ki kellett volna még takarítani, de reggel, mikor felkeltem, még egy ideig mindig azt hittem, hogy ott van még, utána eszméltem rá, hogy már nincs ott.

Egyszer hallottam a hangját is, mintha megint, de sajnos nem volt ott.

Idővel ez már elmúlt.


Neked is elfog múlni az érzés.

A lényeg, hogy lépj tovább, és búcsúzz el tőle, hogyha még ott van, akkor tudja, hogy mehet, mert meg leszel egyedül is. Nem csak az élőknek, hanem a léleknek is nagy gond, sőt nagyobb gond, amikor gyászolják, mert nem tud továbblépni, ugyanis nem akarja itt hagyni a szeretteit. Ezért búcsúztam el én is a madaramtól, és léptem tovább, és onnantól kezdve, már nem éreztem a jelenlétét neki. Éjszaka láttam egy fehér foltot az ágyamnál, aminek olyan alakja volt, mint a madaramnak, és ott állt, ahol régen is nagyon sokat állt, majd eltűnt.

2016. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 death42 ***** válasza:
Attól van ez, mert az emléke veled maradt. De a teste már a kedvencek temetőjében van.
2016. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy élőlény sok időt tölt el egy adott helyen, a jelenléte egy darabig még ott marad, miután maga az élőlény már nem használja a helyet. Ehhez persze nem feltétlen szükséges elpusztulnia. Az állatok még az embereknél is ritkábban maradnak meg a haláluk után. A kutyád gondolom viszonylagos békében múlt ki. Nincs olyan ok, ami akadályozná a normális halál folyamatát.
2016. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen békében ment el. Lassan 3 hét telt el, de még mintha mindig érezném, hogy itt van, ahol az utolsó heteit töltötte még mindig érzem az illatát. :(
2016. márc. 11. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Akkor ő maga már nincs ott. Csak a szenvedést okozod magadnak, ha így marasztalod.
2016. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 luciferko válasza:

Attól, amitől nekem!

Normális volt a kapcsolatotok !

2016. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az érzékeid még emlékeznek, hiszen csak nemrég múlt ki szegény. Hozzászoktál az illatához, a hangjához, emiatt még mindig kivetíti az agyad ezeket. Nekem a macskám halt meg pár éve, mindig a lábamon aludt és érdekes módon még utána is sokszor úgy éreztem, mintha ott feküdne, éreztem a súlyát...az izmok emlékeztek.
2016. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!