Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért vágyok arra hogy alváshi...

Miért vágyok arra hogy alváshiány esetén képzelegjek? Egyszerűen szeretnék virrasztani hogy letompultabb legye, és lássak, halljak dolgokat.

Figyelt kérdés

Sok ilyesmi tapasztalatom volt már,de nem tudom miért vonz.

Volt hogy a saját hangom magas és vidám,visszhangos változatát hallottam a fejemben mintha kifelé szólt volna a füleimen és ezt mondta: "Tökéletes!".

Emellett sokszor látok bogarakat a falon,vagy hasonló apróságok.Árnyékra hiszem azt hogy ember,egy-egy villanásra látok valamit a kertben mikor kinézek,egyebek.De nem félek ezektől,hanem vágyom rájuk.

Miért?



2016. máj. 30. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Szörnyű bűntudatom van mikor kialszom magam...

És ami kimaradt: 17/f

2016. máj. 30. 17:28
 2/6 anonim válasza:
Mert érdekel a téma :3
2016. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy érdekel,nem is kicsit de nem is tudom.Talán a tudatállapot az ami jobban vonz.Mintha részeg lennék.Tompább vagyok ugye,emiatt kevésbé gátlásos,és jobban érzem magam.Emiatt sokáig fent szoktam maradni éjszakánként,vagy nem is alszom.
2016. máj. 30. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy valami szenvedélybeteg legyél végén.Felesleges erre vágynod úgy gondolom, mert amit akkor látsz, kialvatlanul, az valóban az agy játéka, semmi valós nincs benne, önámítás.Még azzal is jobban járnál, ha inkább a tudatos álmodással próbálkoznál.
2016. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam heteken,hónapokon keresztül,de nem igazán jött össze...Ez valahogy nem tudom,jól esik!
2016. máj. 30. 19:09
 6/6 Pjnonstop ***** válasza:

Szerintem próbálj meg olyan dolgokat csinálni amik érdekelnek. Velem is ez volt és nekem az olvasás segített.

Néha még most is előfordul,de jóval ritkábban.

Volt olyan,amikor azt hitték elaludtam,pedig csak elgondolkoztam..:)

2016. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!