Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » "Megbetegszek" ha valami...

"Megbetegszek" ha valami ijesztőt látok. Ez miért van? Többi lent

Figyelt kérdés
Az első ilyen még tavaly előtt nyáron volt, amikor egy nem túl ijesztő horrort néztem, amiben a lények azért félelmetesek voltak. Amikor aludni akartam, nem tudtam másra gondolni, és végül hányingerem lett, és kidobtam a taccsot. Elsőre azt gondoltam, hogy a kínaitól van, amit aznap ettem, és ennyiben is hagytam. De nemrég elkezdtem a barátommal egy sorozatot, az Odaátot, és már az első részben volt ijesztő, este fele rosszul lettem, és rókáztam. Azután kb egy héttel néztük tovább, és akkor már számomra nagyon ijesztő dolgok voltak benne, hetekig hánytam esténként, és addig nem tudtam aludni, amíg minden ki nem jött. Legutóbb egy cikket olvastam a horrorfilmekről, és volt ott egy elég ijesztő kép, este rágondoltam, és rosszul lettem, hánytam, aztán aludtam, és tegnap is pont ugyan ez....én nem tudom mitől lehet, talán csak magamat stresszelem fel, de már kezdtek félni...

2016. nov. 23. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Én meg akkorát ásítottam, hogy begörcsölt a fejem.

Mi volt ijesztő benne?

Mi bajod lehet?

Van rá esély, hogy bajod lesz?

2016. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Simán érzékeny vagy, én is hetekig nem alszok, ha ijesztő horrort látok. Bár az Odaát azért nem olyan vészes, szóval az ingerküszöböd lehet egy kicsit alacsony. De majd a korral biztos változik ez. :)
2016. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KecskeShajt újra! ***** válasza:
100%
Sokan elájulnak már a vér látványától is, nincs ebben semmi fura.
2016. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a vért. Amugy én úgy vagyok vele hogy csak akkor jó ijesztgetni ha te ijesztgetsz forditva nem vicces.

Ne nézzél horrort #megoldás

Üdv Draktata

2016. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!