Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Menjek pszicholóhushoz? Már...

Menjek pszicholóhushoz? Már nagyon félek

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta mindig látok "lényeket"

Pl.: volt, hogy egy fej az enyémmel szemben volt és elkezdett felém jönni, és átment az enyémen és abban a pillanatban lebénultam , nem kaptam levegőt , beszélni sem tudtam, csak dadogtam .. volt hogy kinéztem a szoba ajtómon és egy kisfiú állt ott kötött pulcsiban , maci gatyában és nekem integetett. És a leggyakoribb hogy csak ott áll egy fekete árny és néz, néha elmozdul.. ezért minden éjszaka nyakig takarózok,,hogy ne lásson" , még nyáron is.. volt hogy sírtam ez miatt hogy megint este van.. most viszont kértem egy emeletes ágyat, így nem látok az ajtóra. De így is látok ilyen dolgokat csak most mellettem , az ágyamban. Vagy lent a földön ahogy fel néz rám.. vagy a kezét az ágyam szélén mintha próbálna felmászni


Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett, próbáltam a lényeget leírni


Szóval menjek pszicholóhushoz vagy majd elmúlik ? (Ez már sok éve van így)


2016. dec. 15. 17:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem , hogy nappal is előfordul
2016. dec. 15. 18:03
 2/24 anonim ***** válasza:
És ilyenkor ha hozzányúlsz akkor mi történik? Átmegy rajtuk a kezed?
2016. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Nem tudom ez mitől lehet, ahogy azt se hány éves vagy. Tapasztalataim szerint kisgyerekek gyakrabban látnak vagy képzelnek ilyen jelenéseket. Gondolom idősebb vagy ha már sok éve tart. Szerintem érdemes lenne elmenned, mert ha sok idő után nem múlt el magától akkor nem is igazán fog.
2016. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még eszem ágába nem volt egyeltalán közelíteni hozzájuk, nem hogy még hozzá is nyúlni. 6-7 éves korom óta van ez, most 14 éves vagyok, ha számít, lány vagyok
2016. dec. 15. 18:21
 5/24 anonim válasza:
100%
Jesszusom ez ijesztő! Szüleidnek szóltál? Beszélj nekik arról h félsz.De komolyan.a húgom 13 ha ilyennel jonne tuti beszelnek anyuékkel h mi van ha szellem.
2016. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez mind a fantáziád műve. Kamasz vagy, tele félelmekkel, szorongással és ez így vetül ki. Nem kell szakember, beszélgess a családoddal róla.
2016. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Olvass utána a harmadik szemnek lehet a tied ki van nyitva ezért látsz ilyeneket .
2016. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
már beszéltem a szüleimmel évekkel ezelőtt erről. azt mondták hogy nem igazi, és ezzel abba is maradt a beszélgetés erről..
2016. dec. 15. 19:25
 9/24 anonim válasza:
Nem figyelnek rád eléggé. 😯
2016. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Éreztél hideget amikor átment rajtad keresztül? Amikor ezeket tapasztalod akkor lehűl a levegő? Huzat tapasztalható?
2016. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!