Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Halott nagyszülő temetése...

Halott nagyszülő temetése után a halott lottószámokkal mondott köszönetet, amit álomban mutatott, más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Egy közeli rokonnal esett meg.Eltemette a nagyszülőjét, egy szép sírt is csináltatott neki.

A temetés utáni nap este, különös álma volt.A lottósorsolás volt, és ott előtte húzták ki a számokat.

Olyan volt mint egy film, és tisztán emlékezett mindenre, csak egy kis kis mozzanat maradt ki.

A lottószámhúzó az elhunyt nagyszülő volt, és minden egyes szám szám után hozzárakta, ezt az összeget a temetés költségeire és minden másra adom, segítségként.

Az 5 számból sajnos csak 4re emlékezett.

Még mielőtt feladta volna a szelvényt, beszélgettünk erről, megmutatta a számokat is.

Feladta a számokat.

4ese lett, sajnos mivel az ötödik számra nem emlékezett, beírt egyet találomra, de nem az volt.

Volt már mással is ilyen?



2017. jan. 15. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes lett volna befektetni egy nagyobb összeget, és minden lehetséges számot megjátszani ötödiknek.
2017. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, így utólag biztos ez lett volna neki a helyes.

Én amúgy abban sem voltam biztos hogy nyerni fog-e.

De nyert.

Persze utólag, ha velem történt volna, én is feladtam volna mindegyik számot 5. számként, de ő nem így csinált.

Fogta is a fejét utána.

2017. jan. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!