Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ez pár héttel ezelőtt történt velem. Olvastam egy ijesztő történetet az interneten, féltem tőle, de végül ne, foglalkoztam vele. Pár órával később mentem aludni, de egyfolytában ez a történet járt a fejemben. Nem tudom, hogy álmodtam, félálomban voltam, vagy teljesen éber, de kb ehhez kapcsolódó össze-vissza gondolataim voltak.Nem tudom, hogy alvásparalízis volt-e vagy valami más, mert nem is próbáltam elmozdulni. Kb fél egykor a szememet is kinyitottam, a szüleim még fent voltak, de le voltam kicsit izzadva, meg a hátamon feküdtem, bár én mindig a hátamon alszom. Miután kimentem mosdóba, rendesen el tudtam aludni. Ez mi lehetett?

14/L



2017. febr. 1. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt pár napja .
2017. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez mitől lehet? Pl. tízévesen láttam egy ijesztő filmet, kb ugyanez volt.
2017. febr. 1. 18:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Éjszaka nem javaslon a' bizarr például UFO-król és űrlényekről dokumentum filmeket .

Ami azt illeti ez elég ironikus ,hogy pont én .

Határtetőn töbszőr is láttam vagy 5-féle lényt ,meg UFO-t.

Találtam széttépett macskát, összevágva ,fogak és szem nélkűl. Párnapra rá az enyém is eltünt ,volt ez vagy három éve .

De ott ez régebb óta van ez az egész .

2017. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez van ha esténként ilyesmiket nézel. Velem is ez van egy-két napig mindig csak este ez jár a fejemben és pár nap múlva megint. De el felejtem előbb utóbn.
2017. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ezt nem este olvastam, hanem délelőtt.
2017. febr. 2. 06:48
 6/12 anonim válasza:
Egyszerűen érzékeny lehetsz az ilyenekre, ezzel szerintem nem sok mindent lehet kezdeni, én is ilyen vagyok, csak kerülni kell a felzaklató történeteket, ha meg ezt nem lehetséges, akkor érdemes megtanulni valamilyen meditációs-vizualizációs nyugtató technikát, vagy vannak ilyen gyógynövényes nyugtató szerek a Bach termékcsaládból, azt érdemes lehet alkalmazni... most csak ezt a linket találtam róla, de nekem ez mindig használt, egyet beveszel amikor valami felzaklatott, és tényleg segít... [link]
2017. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabee33 válasza:
nem kéne annyit cuccozni:D
2017. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. febr. 5. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Gabee csak poénkodik, de nem megy neki.

Úgy érti, le kéne állnod a tudatmódosító szerekről.

2017. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:O
2017. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!