Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fekete alak? Látom, de mégse?

Fekete alak? Látom, de mégse?

Figyelt kérdés

Már most szeretném tisztázni, hogy CSAK olyan írjon, aki hasonlót tapasztalt, vagy már régóta ezoterikus körökben mozog. Köszi!


Arról lenne szó, hogy mindig, amikor gépezek és elmerülök valamiben (érdekes cikk olvasása, zenehallgatás), látok egy ilyen fekete emberalakot. De nem "teljesen" látom, hanem csak a látóterem szélén érzékelem úgymond, mikor nem is oda nézek, aztán odakapom a tekintetem, és akkor nem látok semmit. Érdekes, hogy mindig ugyanazon a ponton látom, mintha figyelne. Legutóbb meg úszott felém :S az elején próbáltam tudomást sem venni róla, biztos csak beképzelem, vagy hasonlók, túl fáradt vagyok stb. (általában későestig szoktam fennmaradni, és eddig ezt csak este-késő este tapasztaltam.) De most már kezdem unni, meg egyrészt a frászt hozza rám, másrészt meg nagyon nyomasztó.

Mi ez? (Bár lehet, hogy jobban járnék, ha nem mondanátok meg, mert tuti még jobban beparáznék). Mit tudok tenni ellene? Mi használ?

U.i.: Nem tudom ez számít-e valamit, de a papám 5 hónapja halt meg. Egyébként nem hiszem hogy ő lenne. Nem velünk élt.



2017. márc. 12. 11:21
 1/8 thoomas26 ***** válasza:
Mivel a gépezés miatt fáradt lehetsz, ez ráfogható lenne pusztán csak erre is. Mivel nagyon zavar, érdemes volna a gépezést korábbra tenni. Ha ezzel megoldottad a dolgot, akkor szerintem nem kellene vele tovább foglalkozni. Természetesen lehet egy szellemi lény, aki így próbál kapcsolatba lépni veled - erre utalhat az emberi alak mivolta. Ha pusztán a fáradtság lenne, akkor egy pont lenne vagy egy vonal, egy elmosódott kör. (Bár lehet olyan, hogy amit a képernyőn látsz, a szemed azt vizionálja - de ez inkább akkor fordul elő, ha oda is nézel, s nem a szemed sarkában jeleníti azt meg.) Ha a papád halála utáni időszakhoz köthető e jelenség, akkor lehet ő is, még akkor is, ha nem ott élt. Ha ő, akkor téged szeretne ezzel "megszólítani". Talán azzal, hogy ne gépelj késő este, hanem pihenj? Ezek csak lehetséges válaszok - azért remélem tudtam valamelyest segíteni.
2017. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, mert mindig amikor látom, kicsit kizökkenek abból, amit csinálok, és mindig az jut eszembe, hogy már le kéne feküdni. Tehát miután ez bekövetkezik, valahogy elmegy a kedvem a zenehallgatástól. Erre már én is gondoltam, hogy ha ez a valami esetleg üzenni akar, akkor azt üzenheti, hogy "mással kéne foglalkoznod", vagy "feküdj már le".
2017. márc. 12. 12:05
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak, ami megzavar, hogy fekete. Ilyen szempontból nem biztos, hogy arra gondolnék, hogy jót akar.

Persze az is lehet, hogy tényleg fáradt vagyok, és az agyam így akar üzenni, hogy "te hülye feküdj már le!".

Mindenesetre, akkor is ijesztő.

2017. márc. 12. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szellem is, nem hinném, hogy ártó szellem. Lehet, hogy tényleg csak jót akar...
2017. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, remélem...
2017. márc. 12. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy időben velem is sokszor történt ilyen, de kiderült hogy szemuszadék volt vagy ami még érdekesebb, a hajam libbent be a látóterembe :D Sokszor árnyéknak bizonyult vagy a túlerőltetett szemem tréfált meg. Ezzel nem azt mondom, hogy ki van zárva bármi természetfeletti, csak tényleg nagyon sok dolog lehet amire az ember először nem is gondolna.
2017. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
57%

Szia!

Keress magadnak valamilyen hobbit/célt és azzal fogsz törődni, hidd el utána eszedben sem lesznek ilyen gondolatok!

Régen kis gyerekként én is mindig ilyen horror filmes szereplőkön agyaltam, féltem is tőlük. Aztán elkezdtem küzdősportolni és ilyen butaságok eszembe se jutottak.

2017. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld máshogy megvilágítani olyankor a szobát.Vajon akkor is látnád? Én hiszek abban, hogy vannak megmagyarázhatatlan jelenségek, de azért jó lenne először megfigyelni, ne a fáradt szem okozza-e ezeket a tapasztalatokat?
2017. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!