Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A Quija tábla tényleg működik?

A Quija tábla tényleg működik?

Figyelt kérdés
Láttam hogy lehet venni de 40.000 ft ert....annyit nem szeretnek kiadni rá ha nem is működik úgyhogy megkérdezném hogy működik e....és hs igen kinek milyen tapasztalatai vannak vele?
2017. márc. 24. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Fiam 40.000-ért én is eladok neked Quija táblát, másfelől nem Q-val kell írni a Ouija táblát. Egyébként úgy működik, hogy a táblára teszed azt az izét, amin olyan izés nagyító van és ráteszed a kezed, miközben szólítgatod a szellemet, és ha szerencsés vagy azt az "izé"-t tolja a szellem. Természetesen kérdéseket kell feltenni neki ő pedig válaszol. De sok a csaló, mert tolja a kezével. Na meg azt is hallottam, hogy az izés nagyítós izén keresztül lehet látni a részleteket, viszont 40-et annak az élete sem ér, aki el akarja adni neked. Én a múltkor vettem egyet a piacon 2500-ért egy idős... illetve egy velem egyidős nénikétől. :D
2017. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most csak neked akciósan eladom 39999-ért, ha kell.
2017. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy drága Quija tábla mitől jobb, mint egy olcsó? A szellem minőségét lehet vele javítani?
2017. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját készítésűvel ugyanolyan jól el lehet szórakozni, mint a 40.000 Ft-ossal. Én kartonlapra írtam fel a betűket, és kartonból volt a tologatós része is.

Csak kíváncsiságból próbáltam ki, egyedül, de nem működött. Pedig olvastam, hogy jaj, egyedül nem szabad, mert ez meg az fog történni, de nem történt semmi.

2017. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha akarod csinálok egy quia táblát és kiprobálom egyedül hogy megnyuktasalak hogy nem fog történi semmi.
2017. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rajzolhatsz sajátot is.

Én színes nyomtatóval csináltam az enyémet, szépen megszerkesztettem photoshoppal, de nekem meg a színes nyomtatópatron volt, ami megdobta az árát :)


Csak akkor működik, ha tudod is használni.

Az enyémet én még nem mertem (már évek óta ott áll a szekrényben), de nem is voltam még azon a szinten, hogy használhattam volna. Mostanában kezdem majd előszedni, mert már értem a működését.

2017. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az eszement tudomány című műsorban megcáfolták a működését:

Alapból működött, de mikor becsukták az emberek szemeit, akkor már nem.

2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az jó
2017. márc. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a szellem abc (magyar neven) mukodik elvileg.

de kutatok is foglalkoztak vele es allitolag a tudatallatid iranyitja (tudatosan iranyitod de nme veszed eszre hogy te vagy az)

de egyepkent volt par erdekes eset.

pl amikor egszer egy amerikai ferfi megkerdezte az allitolagos szellemtol a testvere halalat es lass csodat bevallt. sot meg az is bevallt hogy kivel es mikor fog osszehazasodni.

szoval fura

2017. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!