Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most akkor ez mi akar lenni?...

Most akkor ez mi akar lenni? Megérzés vagy mi? Talán ennyire jók a megérzéseim?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben olyan dolgokat is megérzek,"megjósolok" amiket régebben nem.

Példa képp mondanám: múltkor én,hugom,barátnőm és egy fiú osztálytársam sétáltunk haza. Otthon mondtam hugomnak ,hogy tetszel annak a fiúnak, nem tudom ez ,hogy jött nekem ,de akkor még nem gondoltam komolyan hanem volt egy olyan érzésem ,hogy ezt most kikell mondanom. 1héttel késöbb a srác szerelmet vallott a hugomnak. Másik példának felhozám ,hogy mentünk le Pestre és mondtam szüleimnek ,hogy valamiért nagyon rossz előérzetem van. A Hugária körúton útközbe majdnem felrobbant az autónk,füstölgött,nem lehetett vele menni se.. És még tudnék mesélni pár ilyen esetet ,mint amikor a hugom mondta ,hogy beszél XY emberrel,mondtam neki ,hogy "az olyan durva lenne ha azt mondaná neked ..." és igen. Azt írta neki amit előre megmondtam és mielött valaki azt mondaná "biztos egyértelmű volt" 1.Nem tudtam elötte mit beszéltek 2.Roh*dtul nem olyan dolgot mondtam ami egyértelmű lenne.

NORMÁLIS válaszojat szeretnék,köszönöm.


2017. jún. 8. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Intuíciónak hívják :)

Sokan ébrednek most a Földön spirituálisan, nagyon érdekes jelenség ez, hogy a para képességeink egyre tisztábbak. A telepátia is egyre jobban terjed. Imádom ezt :)

2017. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj, de nem nagy dolog, hogy rájöttél, hogy tetszik a húgod annak a fiúnak. Olvastál a testbeszédéből, akár tudat alatt is. Ez semmi, a többi pedig puszta véletlen.
2017. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!