Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt valaki, aki foglalkozo...

Van itt valaki, aki foglalkozott már a biomágnesességel/bioelektromosággal? Mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a gyk-n senki sem fogja úgy leírni ahogy volt.
2017. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a bioelektromosságról akarsz többet tudni, kersd azokat a helyeket, ahol informálódhatsz az elektromos angolna kutatóinak eredményeiről!

Nem hiszem, hogy erre a GyK a legmegfelelőbb...!

2017. jún. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de szerintem meg ne döntse el más helyettem, hogy mit kérdeztek és hol. Ha valami gond van a kérdéssel, majd esetleg a moderátorok törlik.

Másodszor az "elektromos angolna kutatóintézet" tudósainak sem tilos itt megválaszolni pár kérdêst, szóval ne tántoritsd el szegény keményen dolgozó angolna kutató pajtásainkat az oldal látogatásától. Előre is köszi!

Ja és a hozzászólást is...

2017. jún. 12. 01:19
 4/10 anonim ***** válasza:
A kategóriából ítélve a kérdező nem az angolnákra kíváncsi, hanem parasztvakító marhaságokra, olyat meg bárki tud írni, szóval ne ítéljük el, hanem jöjjenek a válaszok, úgyis rám fér egy kis nevetés. :)
2017. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen, igazad van szerintem is. Hogy én erre nem gondoltam!

.

.

.

Ha nem tudsz semmi érdemleges felmutatni minek szólsz hozzá? Mit zavar az téged, hogy ki mi iránt érdeklődik?

Soha sem fogom megérteni az embereket...

Ez már inkább szánalmas, már elnézést!

Még ha bármi érdemlegeset hozzá tudnál szólni, tőlem aztán ellenérv is lehet, de nem idejössz, annak ellenére, hogy k..urvára nem érdekel és fogalmad sincs róla, azt benyögsz valami faxságot. Gratulálok! Ez igen! Megtanultál lenyomni pár billentyűt! Gondolom ezután a hosszászólás után felnéztél YouTube-ra és olyan zenékhez irogattál amit utálsz. Mert persze tudnia kell a világnak, hogy van egy nêvtelen senki, aki utálja az adott dolgot/témát, de mégis rákeres. Mert persze így helyes! Bocs, ha engem nem érdekel valami nem nézem meg!

Egy szóval: szánalmas!

Köszi puszi!

2017. jún. 12. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem kerestem rá, véletlen kérdésre kattintottam. És nem, nem írogatok nemtetsző zenékhez, mert az ízlés magánügy és gyökérség kritizálni, cserébe ezeknek a többnyire bizonyítottan marhaságoknak bedőlő emberek mindig megnevettetnek, mert jó eséllyel soha semmit nem tanult mágnességről az olyan ember, aki leírja a biomágnesség szót.


Szóval nem vagyok megkeseredett meg savanyú, szimplán olyan ez nekem, mint amikor elmész az állatkertbe, és nevetsz azon, ahogy a majmok kakival dobálják egymást. Persze ha kiderül hogy nektek van igazatok ezzel a sok parabaromsággal, akkor majd ti nevettek a többségen. :)

2017. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először is bocsi az előző esetleges hangnemért, csak elsőre, meg másodjára is picit gúnyolódásnak tűnt. Tudod az az óriási gond, hogy az átlag érdeklődő embert, összemossák a szerintem sem teljesen komplett ezotv-s szerencsétlenek kell. Mert szerintem sincs értelme a tv-n át látom a jövőd, meg ha fizetsz még jószerencsét is küldök az univerzum segedelmével dolognak, de még ha egyesek számára kevésnek is tűnik, sok realítás van mondjuk szellemekben, idegenekben, vagy az elme erejében. Érdemes megjegyezni, hogy nem véletlenűl kutatják is őket, mert több benne valóságtartalom. De én is azt mondom, majd kiderűl kinek is volt igaza :D
2017. jún. 12. 21:21
 8/10 Ildikó60 ***** válasza:

Kedves Kérdező,


jól elkanyarodtatok a tárgytól. Távol áll tőlem, hogy bárkit is kritizáljak a véleménye miatt, vagy azért, hogy min tud nevetni és szórakozni. Sokan nem tudják beleélni magukat olyan ember helyzetébe, aki beteg, és az utolsó szalmaszálba is belekapaszkodik. Én értem, és nem találom mulatságosnak.


Íme a kérdésedre a válasz. Én utoljára egy hasonló csengésű lámpába futottam bele. Egyetlen előnye, hogy nem árt. Amiről kérdezel, annak is olyan irreális ára van, amit nem szabad érte kiadni, egyébként a TV Summa című adásában is volt róla szó. Ha láttad volna, már fel sem merült volna benned a kérdés.

2017. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kèrdező ezèrt írtam az első hsz-t.
2017. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szeder Katalin ***** válasza:
Amikor az utcán a már megolvadt és újrafagyott hóra, jégre ónos eső hull, azon sokkal kevésbé könnyű elesni és aztán felkelni, mint a biomágnesesség, bioenergiák terén. Én hiszek bennük, mint egy kicsit a telepátiában is, de a szaktudósoknak sincs lila segédfogalmunk sem arról, mi a természete, az eredete, és főleg, hogyan is működik. Bármilyen formában foglalkozol, netán kísérletezel vele, az életed problémáit nem fogja sem kiküszöbölni, sem megoldani. Vannak érzékszerveid, van szürkeállományod, állítsd be őket átláthatóbb, ezért választhatóbb munkára, időtöltésre, kapcsolatokra! Szerintem.
2017. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!