Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi történt velem?...

Adriennkiss kérdése:

Szerintetek mi történt velem? Regggel hirtelen felébredtem, nem tudatosult bennem, hogy otthon vagyok, és elindultam "hazafelé". Most sem tudom, hogy hova akartam menni, eléggé megijesztett ez az egész.

Figyelt kérdés
Vihar volt, és édesanym hívott reggel telefonon, hogy csukjam be az ablakot, hogy ne ázzon be. Reggel arra ébredtem, hogy már be van zárva, és senki nem volt a lakásban. Nem fogtam fel, hogy itthon vagyok, ezért felhívtam az egyik rokonomat, hogy vigyen "haza". Elindultam otthonról, szerencsére még az utam elején eszméltem fel, hogy mit is csinálok éppen. Azt sem vettem észre, hogy átkelek az úttesten, aztán egyszer csak megálltam, és rájöttem, hogy eddig is otthon voltam, ezért visszamentem. Előző este nem ittam semmilyen alkoholt, tudatmódodító szereket nem használtam, még gyógyszert sem vettem be, az estém semmilyen mértékben nem tért el a megszokottól. Veletek történt már hasonló, vagy hallottatok ilyenről? Ez velem megtörtént, és várom a válaszokat. Köszönöm!

2017. jún. 23. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Alva jártál egyet? Szerintem ha még egyszer előfordul vizsgáltasd ki magad. Lehet agydaganat, vagy akármi, korai demencia...
2017. jún. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Félálomban történnek hülyeségek az emberrel. Velem is megesik, hogy reggel ki akarok menni önteni egy kis ásványvizet, aztán kint állok a konyhában, hogy mi a francnak mentem oda. Ez valószínűleg csak egy kómásabb változata volt, esetleg álmodból megmaradt valami olyasmi, hogy nem otthon voltál, és ez félálomban még nem tudatosult benned.
2017. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Kamu.

Olyan gyenge 'történet', hogy nem érdemes ide írni az ellentmondásokat, amik a kérdésben vannak.

2017. jún. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem is előfordult már. Éjszaka felébtedtem, ki akartam menni a mosdóba, bementem a konyhába, kerestem a wc-t de nem találtam. Utána körbenéztem és a sütő nézett velem szembe :D
2017. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:(
2017. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem akkor voltak hasonlók, amikor valami miatt huzamosabb ideig stressz ért engem. Ez megterheli az agyat, pihennie kell, így kapcsol ki.
2017. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!