Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A szellemem kísért engem?

A szellemem kísért engem?

Figyelt kérdés
Nos, ez az egész 12 évesen kezdődött. Kezdjük azzal, hogy 12 éves koromban télen megcsúsztam a bringával délután 5 óra valahánykor és egy törött üveggel teli árokban zuhantam. Na szóval ezután egy üvegszilánk fúródott a fejembe eltört a lábam és a karom is megsérült. Hónapokig voltam kórházban, majd később felgyógyultam és semmi bajon sem volt azóta. Igen. Ezt gondoltam. De tegnap 20:20 perc táján egyik ismerősöm a közeli kocsmából hazafelé vánszorogva, miközben segítettem neki felállni azt mondta, hogy látott engem az állomás felé sompolyogni és állítólag vérben ázva. Nem vettem komolyan, mert azt gondoltam magamban, hogy csak meg akar rémiszteni. Hazamentem tekefonoztem baromságokat írtam a neten megnéztem pár vicces videót és diszlájkoltam, akit csak tudtam vagy beaszóltam. Szóval a szokásos teendők. A neten kerestem valami horrort, amit még nem láttam és nézni kezdtem (miután megnéztem azt is leakartam szólni) de hirtelen koppásszerű hangokra lettem figyelmes az ablak felől. Odamentem megnézni, de senki sem volt ott. Na végül álmos lettem és elaludtam valahány órakor a filmet sem néztem végig. Ma felébredtem 8:55 kor elkéstem a melóból, úgyhogy ismét felnéztem a netre és hasznos válaszokat adtam itt a GYIK-en. Végül is jól kezdődött a mai nap, mert se meló se... hát izé, több hasonlat nem jut eszembe. Mindegy. Szóval visszafeküdtem, de a nővérem hívott, hogy a nagyapát mentővel vitték el (amúgy mindig magára hívja szóval tudtam, hogy most is valami színjátékot játszik az öreg) Lementem vigyázni a gyerekire, amíg megnézi nagypapust a kórházban. Egy órával később kiderült, hogy semmi komoly baja sincs az öregnek. Aztán hazafelé találkoztam egy ismerősömmel, akit elkisértem a buszig. Nos, elindult a busz és az ablakon keresztül kiabálta, hogy a papírokat adjam le 8 óráig. Mi a halál? Nem is találkoztam vele ma, milyen papírok? Üzletember vagyok én vagy mi? Hol a rákba kéne leadnom? Fel akartam hívni megkérdezni, de nem ismerem a számát. Végül ezzel sem foglalkoztam. Míg haza értem nem is tudom hány hasznos választ toltam fel a GYIK-en, de biztos örülnek neki a kérdezők. Hazafelé a postással összefutottam, aki hozott pár büntetést ki tudja már hány nullával a végén. Közben beszélgettünk, beszélgetés közben kérdezte tőlem, hogy mi történt a kamion sofőrrel. Milyen kamion sofőr? Mi az Isten f******* beszél? Mondta, hogy a közelben volt egy baleset és ő már csak a végén ért oda, de látott engem meg ilyenek. Én elmagyaráztam, hogy nem voltam ott, de ő biztos volt benne, hogy engem látott. Végül az ágyamon fekve logikusan összeraktam a dolgokat. Amikor 12 éves voltam lelkem egy darabja valahogy kiszakadt a testemből és az utcákat járva próbál megtalálni engem és eltéve engem láb alól ő akar lenni az egyetlen. Ez az egyetlen logikus magyarázat.
2017. júl. 20. 19:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyira utálom ezt a k**** ki*ba**** billentyűzet, hogy szóköz után valami mást illeszt be amikor írok.
2017. júl. 20. 19:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok agyatlan horrort nézel és a "hasonló a hasonlónak" elv kezd valósággá válni.
2017. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy az itt a probléma.
2017. júl. 20. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
te egyszerűen egy retartdált kis szardarab vagy :D
2017. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak összetévesztették valakivel, aki erősen hasonlít rád. Látod, a racionális magyarázat mennyivel hihetőbb, mint az ezós halandzsa?
2017. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is erre a következtetésre jutottam
2017. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor nem lenne értelme az ezóban írni. Végül kiderült, hogy valami kérvény papírok voltak, amit pár héttel ezelőtt küldtem be, de visszaküldék őket valami pecsét miatt. Na nem értek az ilyesmihez ezért tartok titkárnőt. Amúgy 580 ezer tartozasom van egy olyan lakás miatt, amit nem én használok, hanam a bátyám, de valamilyen oknál fogva a nevemen van. A bátyám 2 évvel idősebb nálam, 68 éves és tegnapelőtt jött meglátogatni anyámékat (anyagi okok miatt) Végül a másik nővéremnek, aki fiatalabb nálam eladta a laptopját és anyám nyakláncát. Szóval a postás őt látta. De örök rejtély maradt, hogy kit látott a részeg ismerősöm a környékről + az ablak.
2017. júl. 21. 00:20
 8/11 anonim válasza:
szóval 66 éves faszi vagy ?
2017. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan. Az idősebb húgom 5 évvel idősebb nálam, ő több nyugdíjt is kap, mellesleg a gyerekei között a legidősebb 25 is elmúlt, de néha vigyázni kell rájuk, mert verekednek meg ilyesmi. 😏
2017. júl. 21. 10:28
 10/11 anonim válasza:
Szóval a húgod idősebb, mint te. És a 25 éves emberek nem rudnak viselkedni és vigyázni kell rájuk... szerintem ezt nem kommentálnám tovább.
2017. szept. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!