Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Amikor azt hisszük, hogy az...

Amikor azt hisszük, hogy az elhunyt hozzátartozónk lelke velünk van, az valójában egy rossz démon?

Figyelt kérdés
pl : ha meghal egy hozzátartozónk, és azt érezzük, hogy velünk van a szobában az valójában nem a hozzátartozónk lelke, hanem egy rossz démon ?
2017. júl. 20. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Idióta!
2017. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, az egy hallucináció. Sem lélek, sem démonok nem léteznek.
2017. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
A Római Birodalom által létrehozott államvallás (=a kereszténység) szerint igen.
2017. júl. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Egy darabig , meg ameddig aktiv a halal, utoljara szeretteink lelke eljon hozzank es elbucsuzik. Jeleket, uzeneteket kuld.

Nekem peldaul alombeli uzenetet kuldott, mert kerdeztem jol van-e?

Es egy teljesen masik vilagban voltunk, ahol mindenki boldog es o is, a Foldhoz es a foldi elethez egyaltalan nem hasonlito vilag.

Nem kell egybol demonra gondolni, de gyakran ha szellemeket idezel neha ok is megjelenthetnek szorakozas kedvebol es olyan alakot vesznek fel,amilyet csak akarnak.

2017. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez csak altalanositas.

Az, hogy konkretan ott mi van jelen igy megmondani nem lehet.

Barmi lehet.

2017. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy hiszek a lélek létezésében, meg kicsit a szellemekben stb..

DE!

2017. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, entert nyomtam.. :D

Szóval DE! Ilyenkor általában csak arról van szó, hogy nagyon nehéz elengedni a szeretteinek miután eltávoznak. Sokan azzal nyugtatják magukat, hogy "jajj érzem, hogy velem van és figyel engem és szeret" stb. Mert így egyszerűbb az elengedés, mintha azt gondolom hogy a pokolban ég éppen. Ilyen esetekben szerintem nagyon kevésszer beszélünk valódi lélekről vagy szellemről.

2017. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lèlek csak èrdekessègnek, nem igazán rendelkezik öntudattal mert tiszta energia. Halál után senki nem kóborol. Ami az egèszből nő ki, az egèszbe hull vissza. Pokol nincs. A bibliában van csak ilyen elmebaj. Az egó egy tudatforma ami teljesen instabil ès minden gondolattal megváltozik. Levethető, alakítható direkt is ès vèletlen is.
2017. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez butaság szerintem. A halottak halottak és pont. Démonok pedig nem a halottak miatt jöhetnek.
2017. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hülye
2017. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!