Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezhet ilyen, vagy beflassel...

Létezhet ilyen, vagy beflasseltem az egészet? Vélemény?

Figyelt kérdés

Múltkorában történt meg velem, hogy kb 2 éve elhunyt nagymamámmal álmodtam. Pont a halála évfordulóján (azért emlékszem erre pontosan, mert ünnepnap volt). Tök jól elvoltunk, beszélgettünk, meg minden, mint ahogyan régen tettük. Egyszer csak beugrott, h basszus, mama már nincs közöttünk, és ezt meg is kérdeztem tőle. Erre gondolkodás nélkül ezt felelte: Igen, valóban halott, ám mindaddig, amíg rá gondolunk, vagy emlékezünk, az ad neki annyi energiát, hogy megjelenhessen nekünk, ha máshogy nem, hát álmainkban. Akkor enyhén szólva éberré rémültem magam.

Sem előtte, sem utána nem álmodtam hasonlót. Mondjuk elég durva.



2017. dec. 6. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Vágyálom volt. Vágysz a arra, hogy a mamáddal legyél. Az halálának évfordulója ezt az érzést felnagyította benned. Nem a mamáddal beszélgettél csak a tudatod hozta létre. Éber voltál álmodban, így tudtad irányítani egy kicsit az eseményeket.
2017. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak álmodtad. Én egyszer még ébren is láttam a halott nagymamámat, de az sem szellem volt, hanem az agyam vetítette ki. Pontosabban az agyamban volt belül a kép, amit én úgy érzékeltem, mintha láttam volna. Utána szénné olvastam magam a témában. Nem a szemünkben alakul ki a látott kép, hanem az agyunkban, és utóbbinak látni sem kell, hogy ez megtörténjen. Kár, hogy ezt a "szellemlátók" nem értik meg.
2017. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem az egyik mamám 2 hónapja, másik 2 hete halt meg. Én is hasonló helyzetben vagyok, már nem tudok dönteni, hogy ez valós, vagy csak képzelem, mert ténylegesen úgy fogom fel, hogy látom, és ez számomra nagyon rémisztő.
2017. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az mondjuk elég logikusnak tűnik, hogy csak beképzelem, de pont azért furcsa, h már ugye több mint 2 éve meghalt, fel is dolgoztam. Sőt, korábban egyáltalán nem álmodtam vele, és arra is csak utólag jöttem rá, hogy ez a halálának az évfordulója. Lehet, h a tudatalattim számon tartotta.

Mellesleg ez a nap eléggé "szerencsétlen" a számomra, ugyanis 1 évvel ezelőtt ezen a napon volt egy csúnya szakításom is.

2017. dec. 7. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Létezhet, persze.

Mármint az, hogy erről álmodsz.

A szellemeket meg miért érdekelné, hogy közben a Föld hányszor kerülte meg a Napot? Semmi jelentősége nincs ennek náluk.

2017. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!