Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez? Mit tegyek?

Mi lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Művészettörténeten a szürrealitás kapcsán egy álmunkat kellett lerajzolni. A barátnőm az egyik "állítólagos" dámonját, amiről azt hittem a kezeletlen depressziójának a kivetülése (tdhát hogy ő találta ki csak nem fogta fel). Zavart volt, összegyűrtem a lapját a rajzzal. Ekkor a szeme hirtelen vérágas lett és az osztályban lévő elemes (egymástól független) karácsonyi égők egyszerre villogni kezdtek. Hazajöttem, festettem, főztem, de közben háromszor eleredt az orrom vére (eddig életemben egyszer vérzett, 10 évvel ezelőtt). Most lassan egy órája folyamatosan vérzik (nem ömlik, csak csepereg), és nem tudom elállítani. Én a tudományban hiszek első sorban, de nem találtam racionális választ.

2017. dec. 20. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

NE GYÜRD ÖSSZE SENKI RAJZÁT TE BUNKÓ!!!!

Ugy kellett neked!!!

Mindenki azt rajzol amit csak akar!!!

Ha nem tetszik akkor se gyürd össze!!!

Vad barom. Örülj, hogy nem törött el a kezed.Bár azt kívánom.

2017. dec. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne csodálkozz, ha valakinek összegyűröd a rajzát, hogy beveri az orrodat!
2017. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
53%
Baromság.
2017. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt megérdemelted! Legközelebb ne gyűrd össze másnak a cuccát!
2017. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, terápiás céllal gyűrtem össze. (Pszichológusok is alkalmazzák pl. írd le a félelmeidet és égesd el a lapokat. Mellesleg ő utána megkönnyebbült...)


Szóval ne kérdőjelezzétek meg a módszereimet, jártas vagyok a pszichológiában.


Amúgy meg nem a kérdésre válaszoltatok.

2017. dec. 20. 17:49
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Válaszolok akkor, ha konkrétan leírod mi a kérdés, mert azt nem tetted fel, csak leírtál egy sztorit és gyakorlatilag meg is tetted, amit gondoltál, jártas is vagy benne.
2017. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Mese nincs, szemmel vert, neked harangoztak...
2017. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
na van valami?
2017. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!