Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Na ez vajon hogy került oda?

Na ez vajon hogy került oda?

Figyelt kérdés

Érdeklődve hallgatom a szkeptikusok és az ezo hívők magyarázatát is^^

14 éves koromban kioperáltak belőlem egy "kavicsot"...nah nem veséből vagy egyéb szervekből...a nyaki lágy résznél picivel a bőr alatt..-se ki e bemeneti seb nem volt-... csak egy borsó nagyságú fekete-fehér "kődarab"...az orvos első kérdése az volt, hogy: Meglőttek??, mondom azt azért csak észre venném:D

Nagyon kíváncsi lennék, hogy szerintetek hogy került oda? a vicces az hogy most van egy másik is, de az olyan helyen, hogy jobbnak látom nem kivágatni...de ott sem szokás ilyennek lenni..az ultrahang szerint egy szilárd tárgy...


2010. jún. 7. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
ufok voltak, miután análisan közösültek veled megjelöltek
2010. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Két eset lehetséges. Vagy valahogy bekerült oda, vagy ott alakult ki.

Ha bekerült, és nem emlékszel rá, akkor történhetett nagyon fiatal korodban is, és eddig jól megvolt.

Ha kialakult, akkor valamilyen ritka betegség is lehet, de nem House a vezetéknevem, így ehhez ennyit tudtam hozzátenni. :)

2010. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
91%
Hát szerintem ott alakult ki, de kérdezz meg egy orvost, vidd el neki a papírjaidat, ő majd biztosan meg tudja mondani hogy mi lehetett az a valami.
2010. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is ott alakult ki valahogyan..
2010. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
87%
Hol van a másik?
2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
2. leírta amit akartam. Ment a felpont :D (Y)
2010. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
90%
Nagyon egyszerű! Ahogy a vérrög gyakran eljut a lábból a szívbe, úgy egy vesekő, vagy valami hasonló eljuthatott a nyakadhoz. Ennyi. Igaz, hogy ritka az ilyen eset, de puszta biológia az egész.
2010. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Vagy egyszer elestél, felhorzsoltad és a sebtisztítás után bennmaradt egy kis kavicska.

Nekem volt ilyen, mondjuk a térdemen.

2010. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Írta a kérdező, hogy nem volt se be,se ki,meneti seb/forradás.Hogy került oda?Nem vagyunk orvosok,keress föl egy párat,hogy melyik mit mond.És hol van a másik?Én kivágatnám az tuti,nem érdekelne hogy milyen helyen van,hisz az orvosok már mindent láttak.Nem tudhatod hogy később mit hoz(pl.:milyen betegséget).

22/L

2010. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
dude... ha bennem kövek nőnének én nem a gyikes ezo rovatba irkálnék, hogy fejtsék meg milyen természetfeletti módon hoppantak oda.. eszméletlen, hogy ilyen esetben sem az az első, hogy az orvos ajtajánál ácsorogj a váróban, mert szerintem ez nem normális. hidd el nem ufók meg szellemek meg a gyász tudja mikben hisznek itt.. vizsgáltasd ki magad.
2010. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!