Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A tárgyak spontán eltünésénem...

A tárgyak spontán eltünésénem lehet más magyarázata, minthogy szimuláció az univerzumunk?

Figyelt kérdés

Volt már többször olyan, hogy valamilyen tárgy egyik pillanatban megvolt a másikban már sehol sem találtam. Úgy tűntek el egy zárt környezetből, hogy mód nyílt alaposan megvizsgálni a helyet ahová esett, mégsem volt található sehol. Nem régiben olvastam róla, hog ilyet már sokan tapasztaltak és ez a ma oly népszerű tudományos elméletet bizonyítja "univerzumunk szimulált avagy számítógépes valóságban" élünk.


Az elmélet lényege, hogy miközben egyre növekszik a különböző területekről származó tudósok száma, akik ezt az elméletet vallják, mindenki 2 féle az átlag ember számára tapasztalható bizonyítási lehetőséget ismer erre.

Valljuk meg a tudományos levezetéseket, tényeket kevesen értjük meg, ezért az átlagembernek kézzelfogható tapasztalat kell. Ebből ez a második a kevésbé misztikusabb...


Megfogadtam, ha mégegyszer ilyen lehetőségem lesz, hogy anyagdefektus, eltünést tapasztalok jobban megfigyelem a dolgokat

Ma reggel a sarki élelmiszerboltba tértem be 7 óra előtt, hogy megvegyem a reggeli szendvicsemhez szükséges dolgokat. Alig voltak ilyenkor a boltban. Amikor a citromokhoz értem az első legközelebbi citrom, pont olyan volt amilyet szeretek : nagy, alig volt két vége, azaz sok hasznos beltartalommal bírt és nem volt kemény sem. Könnyen facsarható volt. Azonnal bele is dobtam a joghurtot tartalmazó kosárba, amit azelőtt emeltem bele. Mentem a kávéstejekhez és dobtam is bele a kedvencem, amikor látom hogy a citrom nincs sehol :(


Nagyon elcsodálkoztam. Alig pár másodperc telt el hogy a citromot beledobtam a kosárba, de sehol sem találtam. Körbenéztem sehol semmi. A citrom nem volt semelyik pultnál sem, a földön sem. Senki sem volt közel, reggel volt, alig voltak bent. Visszamentem pár lépést a citromokhoz, de semmi. Egyik zöldséges standon sem volt. Sehol sem találtam meg a kedvenc citromom. Hült helye volt.


Úgy tűnt el a citrom teljesen egyik pillanatról a másikba, hogy az egy valós anyagot tartalmazó materiális világban nem lehetséges. Egyértelműen azt vontam le a tapasztalatból, hogy az univerzumunk egy szimuláció. Lehet más magyarázat?



2018. febr. 21. 20:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
Szublimál
2018. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
A kosarad mellé dobtad, és pont olyan messze gurult, ahol már pont nem kerested. Néha énis csodálkozok egy-két tárgy milyen messze el tud gurulni/pattanni.
2018. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ez skizofréniától kezdve sima szórakozottságig sok minden. Az én elméletem: van egy trükkös, már-már kleptomán párhuzamos világ, ami néha átnyúl dolgokért a mienkbe (is?). Valószínűleg úgy nézhet ki, hogy random játékok, tárgyak, gyümölcsök egy óriási gitárpengető-óceán közepén.
2018. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
44%
Nincs semmi más magyarázat. (Ki a franc fogja magyarázgatni a te citromkalandodat? Te meg ezt az idiotaságot találtad ki. )
2018. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Itt sokkal esszerubb magyarazat van szerintem. Viszont velem tortent mar olyan, hogy az irodaba betettem 2db 200ast a zsebembe, hogy hazafele veszek belole kenyeret. Kb fel ora mulva a peksegnel teljesen ures volt a zsebem. Ki is forditottam alaposan atvizsgaltam es 100%ig nem volt benne. Aztan hazaertem benyultam anzsebembe es egyszer csak ott volt benne. Nem mondom, hogy ez is megmagyarazhatatlan, de mindenesetre erdekes elmeny volt :)
2018. febr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen nekünk is volt. Egyik nap este hazamentünk a telekről. Másnap reggel mentünk ki és a kerítés eltűnt. Csak a beton maradt meg de a horganyzott vaskerítés elszublimált. A vaskapu is. Tulajdonképpen a telek területéről minden tárgy ami fémből készült eltűnt.

Azt hiszem nekünk is ez jutott először az eszünkbe hogy egy hiba lehet a szimulációban.

2018. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

1.Tolvaj.

2.Feledékenység,figyelmetlenség.


Amúgy el sem hinnéd,egy kleptomàniàs mikre képes.Nàlunk évekig lopkodott egy rokon úgy,hogy még magunkat hibàztattuk az eltűnésekért."à rendetlen vagyok,elhagytam",stb...Míre kiderült,nem a föld nyelte el a dolgokat.

2018. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
68%
igen, mi egy nagy mátrixban élünk és az életünket kivűlrőlírnányítják
2018. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Akkor elmagyarázom mégegyszer :


Nem esett mellé, mert láttam a citromot a kosaramba esni, hallottam is, nem volt benne semmi így koppant is. Nem esett ki belőle egy percen belül, mert néztem a földön is. Más vásárló nem volt ott, kora reggel volt mentem oktatni. Nem is fér be a zsebembe. Az egész 1-2 perc alatt történt.


Azóta egy lehetőség jutott az eszembe :

Citromkúrát tartottam, mert sok jót olvastam róla, pl megelőzi, gyógyítja a rákot, meggátólja az elhízást, bioflavonoid erős antioxidáns stb. Gyakran fantáziáltam a citromról, hogy milyen jó lesz nekem, ha eszem, iszom. Lehetséges, hogy az agyam a szimuláción keresztűl manifesztálta a citromot, pont egy olyan citromot a többiekhez, amit én elvettem. Nagyon szép, kerek és kellően puha volt.


Utána a kosárba téve az univerzum szimuláció szeftvere, ezt hibának észlelte és kijavította, azaz eltűntette a citromomat, amit én a tudatommal manifesztáltam oda. Tudósok megállapították, hogy az univerzum egyenleteiben hibajavító kódok vannak. Lehet ez a magyarázat?

2018. aug. 1. 21:51
 10/47 anonim ***** válasza:
72%

Két megjegyzés:

1. Más jellegű furcsa dolgokat már én is tapasztaltam. De a tárgyak eltűnésére mindig meglett a magyarázat.

2. A citrom majd jól szétszedi a fogaidat. Vannak kevésbé káros antioxidánsok is.

2018. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!