Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Halottakkal álmodni mit is...

DR.Strange kérdése:

Halottakkal álmodni mit is jelent igazából? Kell e visszatérő halottas álmokkal foglalkozni?

Figyelt kérdés
többször is álmodtam hogy temetőben hangoskodok, egyszer csak elcsöndesedek mert eszembe jut hogy nem "szabad" hangoskodni a temetőben. ekkor egy furcsa érzés lett úrrá rajtam, aztán észrevettem hogy 3 nő a sírból kikelve utánam ered és nem jó szándékúak. általában egy velőtrázó sikollyal jelzik hogy nem kívánatos személy vagyok ott. de amikor futásnak eredek addig kergetnek amíg utol nem érnek és ilyenkor zihálva felébredek.

2018. febr. 24. 00:05
 1/6 anonim válasza:
Szerintem itt nem a halottakon van a hangsúly. Inkább azon, hogy bármi elől menekülsz, előbb-utóbb utolér. Nemtidom, esetleg nem hazudtál valami nagyon fontos dologban? Vagy nem ismételgettél valamit, ami szerinted úgy volt, aztán később rájöttél, hogy mégsem, de erről már nem voltál hajlandó beszélni?
2018. febr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érdekes.

Én is álmodtam hasonlót..

Annyi különbséggel, hogy meghívtam őket egy korsó sörre.

Csak sajnos mielőtt bele kortyolhattam az élet habos oldalába, fölébredtem...

😥

2018. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most hogy így mondod (első kommentelő) emlékszem hogy akkoriban furdalt a lelkiismeret valami miatt, amit próbáltam bemagyarázni magamnak hogy természetes amit tettem, de valójában nem tudtam magamnak megbocsátani ami történt.
2018. febr. 24. 23:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy lányról van szó.. amikor szakítottunk akkor volt a második halottas álom. a fiatal lány akkor ordított rám a legijesztőbben.
2018. febr. 24. 23:25
 5/6 anonim válasza:
Akkor valószínűleg ez miatt lehet.
2018. febr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor az ilyen jellegű álmok tulajdonképpen a stressz vagy lelkiismeret-furdalás miatt jönnek elő?
2018. febr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!