Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem van a házamban?

Szellem van a házamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mostanában az elmúlt hetekben kezdődtek ezek a furcsa, megmagyarázhatatlan jelenségek történni a házamban. Arról lenne szó, hogy tavaly októberben hunyt el édesanyám, és ugye a sírba úgy lett eltemetve, hogy hamvait az egyik sírba, a többi hamvat pedig a nagyszüleim sírjába helyeztük el, mivel mind a szüleit, mint apám nagyszüleit nagyon szerette (( sajnos az ő szülei viszont vele elég galádul bántak )). A másik amit tudni kell, hogy van egy testvérem, aki nagyon mocskosul bánt velünk, apám elől ellopta a lakását, meglopott, csalt, hazudott minket, és mindig mindent tagadott mert hát a saját feleségéért és gyerekéért tesz meg mindent, még úgy is, hogy a saját apját és anyját is tönkreteszi ha kell. Már azon is gondolkodtam, hogy titokban hazajár, mert egyszer engem meglopott nem kis pénzzel. Mostanában került sot egy életbiztosítással kapcsolatban dolgokra, és hónapok után pont véletlenül most jelölt be messengeren a bátyám. Nem válaszoltam, nem igazoltam vissza neki. Az első ,,megmagyarázhatatlan jelek" a hűtőnk tetejéről való dobozok leesése volt, egyik reggel arra ébredtünk, hogy a dobozok a földön vannak, de este nem jöhetett be, hiszen mi aludtunk, az ajtó zárva volt, apám megesküdött rá ő nem verte le a dobozokat onnan. Mai napon meg ahol apám a végrendeltét rejtette el, a deszka el volt húzva, a földön könyv, kés, és a papír, a deszka meg a széken volt. En akkor ép boltba voltam, az ajtót bezártam. A kis rejteket csak én, apám, anyám és két testvérem ismerte. A báttyám titokban hazajárna? Vagy esetleg egy szellem kísért a házamban? Ha utóbbi, akkor miért, és milyen entitás lehet? És hogyan lehetne ezeket a szellemeket arra bírni, hogy lépjenek át a fénybe? Mert eléggé nyugtalanító az, hogy miközben alszom, vagy nem vagyok itt, egy túlvilági entitás felkavarja a ház nyugalmát, és a miénkét is...


Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. febr. 24. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nincs szellem a hazadban. Azert nincs, mert szellemek, kisertetek nem leteznek, ellenben macskak, patkanyok, pelek, nyestek igen, ezek csinalhatnak olyasmit a hazban, ami 'megmagyarazhatatlan' a tudatlan embernek.
2018. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bátyád próbáld a fény felé terelni, nem holmi nem létező szellemeket. Ámen.
2018. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem költözz el!
2018. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-esnek: próbálok logikusan gondolkodni, mert én szkeptikus vagyok ilyenek terén, de valamikor vannak ritkán dolgok, amikre nem tudok ésszerű magyarázatot adni. Ha állat lett volna, nyomot is hagyatott volna maga után, (( szag, harapás, szőr stb )) de a kutyánkon kívűl, aki kint az udvaron van, és nyilván más állatra utaló nyomot nem találtam, így nem hiszem, hogy állat lett volna a tettes. Meg azért annyira nem vagyok tudatlan, hogy ne tudjam, hogy itt azért mégsincs valami rendben... Hidd el nem viccből, vagy szenzációhajhászatból írtam ki a kérdést. Csak szeretnék választ találni, ennyi.


2. Elhiheted, hogy próbáltam, de reménytelen eset... Nem is részletezném jobban milyen mocskosságokat csinált.


3. Ha megtehetném, és abban a helyzetben lennék, már rég megtettem volna, de sajnos még nem lehetséges...

2018. febr. 24. 19:02
 5/7 anonim válasza:
Bármi lehetséges.Az esetleges szellemmel és a bátyáddal kapcsolatban is tudok segítséget ajánlani. Ha érdekel, keress meg privátban.
2018. febr. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A végrendeletet helyezze édesapád letétbe közjegyzőnél.
2018. febr. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is 1. válaszoló: "a deszka el volt húzva, a földön könyv, kés, és a papír, a deszka meg a széken volt"

amilyen kisállatokat te felsoroltál azok közül nem hiszem hogy bármelyik is képes lenne egy deszkát kiszedni a padlóból a székre fel rakni meg pláne nem tudja!!!


Fehérvontat:

Az alapján amit írtál a bátyádról 2 tippem van.

1. tipp: Az anyád szelleme próbálja jelezni nektek ogy a bátyád meg akarja kaparintani magának a végrendeletet meg még dolgokat a házatokból.

2. tipp: A bátyád volt bent a házban nálatok (valahogy bejutott) hogy elvigye a végrendeletet meg még amit talál csak észlelt valamit (hogy felébredtetek a neszezésre vagy ilyesmi) és inkább (ott hagyva csapot papot) elment hogy ne hogy lebukjon!!!



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2018. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!