Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Este valami fojtogatott!?...

Este valami fojtogatott!? Segítség!?

Figyelt kérdés

Azt éreztem amit barátnőm aki egy temető helyére épített házban lakik a szüleivel. Én ugyan nem lakom temető közelében, meg nem is vagyok "félős" de ez nagyon megijesztett. AZ TÖRTÉNT, hogy este eléggé sokáig néztem a TV-t (úgy ahogy szoktam) és mikor kezdtem volna aludni akkor azt éreztem mintha valaki erősen nyomkodná a gigámat és eközben a szám minden része elzsibbadt , nem tudom mi történt, de mondom bnőm ugyan ezt érzi hetek talán hónapok óta. Ha valaki élt át ilyet ,akkor nagyon szépen kérem segítsen rajtam ,mert elég ROSSZ érzés.

Anyukám azt mondta akkor ott az ágyamnál(mert ugye áthívtam) hogy gyújtsak egy gyertyát és kérjem meg a szellemet hogy távozzon ,mert neki már nem itt van a helye.


Előre köszönöm a segítséget: 17/Lány


2010. jún. 10. 16:10
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
97%
Ehhez nem tudok mit szólni, de szerintem te a gyertyával ne kéregesd semmire a szellemet, mert rosszul is elsülhet.
2010. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%
Csak óvatosan az alvással, lehet, hogy meg fog fojtani, teljesen...
2010. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
kérd meg a pasidat, hogy aludjon veled. A szellemek ki nem állhatják az erős érzelmeket.
2010. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Köszii már így is félek:S
2010. jún. 10. 16:51
 5/34 anonim ***** válasza:
29%
lekéne szokni a gombáról...
2010. jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg alvásparalízis. olvass utána. a gyertyával meg óvatosan mert az égő ház veszélyesebb mint a paralízis.
2010. jún. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet, hogy a sírás volt az, vagy a sírásó...khm
2010. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
köszi akik normálisan válaszoltak:)
2010. jún. 10. 17:13
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
A régi lakásban nekem is volt olyan,hogy valami húzott meg szorított oldalról erősen,nem láttam,csak éreztem hogy ott van mögöttem,mert mindig féloldalasan alszok.Akkor én is beparáztam,de eleve rossz volt a lakás atmoszférája.Többek között ezek miatt is költöztem el,itt nyugalom van.
2010. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
21%

biztos Magdi anyus szelleme volt.

én 2 évtizede élek temető mellett és semmi ilyet nem tapasztaltam. miért?

Mert nem hiszek benne. Aki hisz benne az mindent beképzel magának amit hisz.

lehet begörcsölt meg a barátnődnek is mert szar a matrac/ágy.

nem kell mindent a szellemekre fogni, amiről nem tudjuk hogy micsoda.

vagy a tüdőrákot is régen a szellemek okozták?

2010. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!