Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Normális dolog hogy ilyeneket...

Normális dolog hogy ilyeneket látok?

Figyelt kérdés
Ez az egész 2016.12.12-én kezdődött édesapám halála után. Pontosabban miután megtudtam hogy elhunyt nagyon összeomlottam és hajnalban mielőtt jöttem volna ki a fürdőbol megláttam apukamat a hátam mögött mintha rátette volna a kezét a vállamra de nem mondott semmit sem. De ezután több eset is történt. Mikor egyik barátnőmmel sétáltunk a faluban elmentünk a régi iskolánkhoz és zenét hallgatunk beszélgettünk mikor a zene leállt én elkezdtem alakokat látni méghozzá mintha kisgyerekek szaladgáltak volna és hallottam a nevetesuket a beszélgetésüket és ahogy szaladgáltak hallottam a fadarabkakat alattuk ropogni. Meg is kérdeztem a barátnőmet hogy hallotta vagy látta-e?! Azt kérdezte hogy mit mert ő nem hallott lattot senkit és semmit ezzel megijesztetem szegényt. Ezután elmúlt egy 2-3 hét mikor ezzel barátnőmmel elmentünk aludni egy másikhoz. Amikor buli után hazaértünk elkezdtem újra ezt az érzést érezni mintha lett volna körülöttünk valaki ezután lementem a fürdőben újra láttam aput mondott is valamit de nem lehetett kierteni semmit sem és nagyon homályosan láttam őt. Ezutan felmentem a szobába és lefeküdtunk egy kis beszélgetés után és mikor korom sötét volt valami/valaki elkezdett simogatni de nem a lányok voltak mert mondtam nekik hogy jólvan álljatok le aludni szeretnék. Megijedtem hogy nem válaszolt egyikük sem felkapcsoltam a villanyt és mindketten mélyen aludtak és láttam egy kislányt is mellé és megkérdezte hogy hogy vagyok. Ekkor nagyon megijedtem mivel aludni szerettem volna de ez a kislány nem élő ember volt 100%-os vagyok hogy nem élő ember mert a kérdés után eltűnt. Egy idő után elmentem egy teljesen másik baratnomhoz és beszélgettünk és mikor mesélte hogy milyen problémái vannak mindvégig láttam a nagymamáját aki elhunyt és mikor elmesélte a nagymamája annyit mondott hogy: ”ne aggódj a legnagyobb hála az Istennek lesz áldva és majd mi ketten egymásra leszünk tálalva” és én elmondtam neki ő pedig elkezdett sírni és mondta hogy ezt mindig a mamája mondta és hogy honnan szedtem ezt mivel én a mamájat nem ismertem soha. Ezenkívül sok ilyen eset történt a legtöbbször csak figyeltek engem és általában simogattak de nagyon mást nem csinaltak. Fura érzés ilyeneket átélni csak nem tudom miért pont én élem át? 16/L

2018. jún. 6. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. De ha nem foglalkozol vele elmúlik. Nem teljesen, de legalább kevésbé zaklatnak. Próbáld meg levédeni magad és nem foglalkozni vele. Önnyen bele lehet őrülni ebbe, szóval próbálj meg nem foglalkozni vele. Egyidő után már eltudod különíteni és kizárni amennyire lehet.:)
2018. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hát. Te látó vagy.
2018. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krúdy Gyula ***** válasza:

Millió ember van hasonló történetekkel.


Elfojthatod ezt az egészet, vagy elkezdheted benne fejleszteni magad. Ha az elfojtást választod akkor kezd azzal, hogy elhiteted magaddal ez mind csak képzelgés, vagy álom volt, és amúgy is hülyeség. Sok tanácsom nincs arra ha azt választod... én nem fojtottam el.


Minél több kérdésre akarsz választ kapni annál nehezebb lesz kiszállni ebből.

2018. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az biztos, hogy nem átlagos.
2018. jún. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális?


A normális sok jelentésű szó. Melléknévként a normalitásra utal:

Pszichológia: a normális ember mentálisan egészséges, épelméjű, beszámítható. Valószínűleg te normális 16 éves lány vagy, most épp egy a veszteségélmény miatt traumasorozaton mész át. Ez akár nem hétköznapi élményeket is okozhat. Ha fél év múlva is vannak hasonló tapasztalataid, fordulj szakemberhez. (Nem normálisak az antiszociális személyiségzavarral rendelkezők.) Köznapi értelemben használják még „higgadt, nyugodt” illetve elterjedt, gyakori értelemben is a szót, a különféle zavart idegállapotok – például erős felindultság, izgalom vagy levertség – megjelölésével szemben. Az, hogy a te mostani tapasztalataidat mások nem élik át, nem azt jelentik, hogy bizonyos szempontból ne lennének nagyon is valóságosak.

2018. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!