Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sikerült egy alvásparalízis...

Sikerült egy alvásparalízis pedig azt senki se akar, ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__9..


Itt már leírtam hogy mi a lényeg.


Megint hallgattam az egyik ilyen zenét, nem pont azt amit linkeltem. Amikor még odafigyeltem akkor nem sikerült, mert annyi volt hogy besüllyedtem a föld alá. Nem is voltam még álmos.


Utána a zenét nem kapcsoltam ki de már nem figyeltem oda, végül bealudtam. Aztán jött egy klasszikus alvásparalízis:

Ébren voltam de nem tudtam mozogni. Valami furcsa árnyember volt a szobában, de nekem 1 pillanatig fel se tűnt, hogy senkinek se kéne itt lennie.


Utána megijedtem mondtam neki hogy menjen innen. Pedig a megjelenése nem volt negatív. Végül is lelépett, így egyszerűen átsétált a falon és eltűnt.


Az alvásparának vége lett, de semmi átmenet nem volt, 1x csak tudtam mozogni.


Komolyan egy hülye kis zenének ilyen hatása van? Mert nekem ilyen még nem volt :S



2018. jún. 14. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha alvásparalízised van, nem tudsz beszélni.
2018. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az túlzás, hogy beszéltem. Csak ilyen nagyon gyenge suttogó hangokat tudtam kiadnia. Azt is csak nagyon nehezen. Talán az is csak halu volt.


De nem ez volt a kérdés.

2018. jún. 14. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis alkalmával nem jelennek meg árnyak, árnyemberek. Egyszerűen nem tudsz megmozdulni, miközben az agyad már felébredt.
2018. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy így a kategória sem jó, ez egészség téma, nem ezotéria. Olvass már kicsit utána!
2018. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te olvass utána, mert bármit hallucinálhatsz.

[link]

2018. jún. 14. 20:26
 6/7 Todboy válasza:

Suttogni sem tudsz, tömérdekszer volt már alvásparalízisem. Minden egyes alkalommal tesztelem, hogy mire képes a testem. Hang kiadására nem, a légvételt tudom szabályozni, de még nyögni sem lehet közben. Ha torkaszakadtából is próbálsz üvölteni, egy hang nem fog kijönni a szádon.

Valószinüleg beképzelted, hogy beszéltél hozzá, és a hangot is csak képzelted. Volt már olyan, hogy sikítani próbáltam és azt hittem sikerült is, de csak az elmém játszott velem.

2018. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, ha megkérlek, belinkelnéd, pontosan melyik zenét hallgattad? Én is kipróbálnám...
2018. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!