Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ebben a játékban a kislány...

Ebben a játékban a kislány valójában a harmadik szemével lát?

Figyelt kérdés

"A történet egy kislányról, Fran Bowról szól aki egy nap furcsa hangokra ébred szobájában. Kikászálódva az ágyból, egy szörnyű rémalakot pillant meg, amint az épp elsuhan a házból. Fran kimerészkedik a nappaliba, ahol meglátja szülei brutálisan meggyilkolt holttesteit. A trauma hatására elszökik otthonról és a közeli erdőben bolyong cicájával, majd kisvártatva ájultan rogy össze. Később már egy elmegyógyintézetben találjuk magunkat, itt kezdődik a játék. Az intro egyszerűen tökéletes. A fekete-fehér (+piros) színekkel előadott kezdés azonnal megadja a hangulatot, remekül prezentálja hogy mi vár a játékosra: meseköntösbe bújtatott, kőkemény horror"


[link]


Nagyon hasonlít ahhoz amit azok mesélnek akiknek állítólag nyitva van a harmadik szeme. Igaz szerintem ez sokkal véresebb meg brutálisabb, de azért hasonlít. Lehet hogy a készítők valami ahhoz hasonlót akartak megjeleníteni?


2018. jún. 17. 19:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Nekem az egyik kedvenc játékom, 1-2 neves horrorjáték sehol sincs ehhez képest. Ma este megint elkezdem.


(ne rakják át a játékok témakörbe köszi)

2018. jún. 17. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez is lehetséges

De mivel csak egy játékról beszélünk ezért láthatna akár a 4. vagy 5. szemével is

2018. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokan válaszoltak :D
2018. jún. 18. 08:47
 4/4 Krúdy Gyula ***** válasza:

Szia én is játszom a játékkal :)


A játék első felében a 3. szemével lát. Én is tapasztalok hasonlókat, és nekem amúgy pont az a része volt a para, hogy néha mennyire valós. Egy idő után átcsúszik asztrálra Fran, ahol a testét kell visszaszereznie. Azt mindenki picit máshogy éli meg, de az is lehet a valóság egy része. Mikor onnan visszatér az pedig tökéletesen bemutatja milyen az mikor egy spirituális képességekkel megáldott embernek nincsenek élő útmutatói, és csak odaátról kap válaszokat. A sok világ egybemosódik.


Az itteni világunkban amúgy amit lehet látni 3. szemmel azért lényegesen több a fura, de aranyos lény. Bááár a játék egy elmegyógyintézetben van ugye... ott valószínűbbek az ott bemutatott szutykok.

2018. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!