Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek már történtek szelleme...

Veletek már történtek szellemekhez kapcsolódó furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán hangzik ,de úgy érzem követ valaki vagy valami néha ha egyedül vagyok hirtelen hideg lesz a szobámba azután újra meleg vagy elkapcsol magától a tv...a telefonommal lekaptam valamit égész közelről még a másik házba, mert 2-3 hónapja költöztünk el és itt is ugyan ez megy...eléggé félek!

Eléggé érdekelne hogy nem csak én vagyok így...


2010. jún. 17. 12:53
 1/5 anonim válasza:
52%
Említetted hogy lekaptál valamit a telefonoddal, esetleg képről volna szó? Ne ijedj meg a szellemket nem lehet egyszerü mobiltelefonos kamerával le fényképezni....valamilyen megtévesztő árnyékról lehet szó,,,a hőmérséklet változás meg az idegességtől és a félelemtől van, mint ahogy a hangok is..az egészet csak beképzeled szerintem!
2010. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
snyukám azt mondta hogy elképzelhető hogy látok valakit a tatám nagyon közel ált hozzám ,de 2004-ben elhunyt.Kis koromba láttam a cicám szellemét miután meghalt a konyhába ,de megijedt tőlem amikor oda mentem hozzá és eltünt..de emberek soha nem láttam és nem éreztem beddig csak állatokat azokat valahogy mindig megérzem látom
2010. jún. 17. 13:57
 3/5 A kérdező kommentje:
*pedig
2010. jún. 17. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen kideríthető.Amikor érzed, vond a tudatod irányítás alá(hülyén fogalmazok) próbáld megfogalmazni magadban, hogy mit érzel (félelem-->meleg logikus,remegés pipa) ilyesmi, és ha van valami amire végképp nemtudsz magyarázatot adni gyere vissza.
2010. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fényképet belinkelhetnéd. Abban, hogy a tévé ki-be kapcsol magától semmi furcsa nincs. Miből gondolod, hogy bármivel furcsább, mintha elmegy a kép?
2010. jún. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!