Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg kapcsolatba lehet...

Tényleg kapcsolatba lehet lépni halottakkal?

Figyelt kérdés

Kérem aki nem hisz benne, hülyeségnek tartja az csak görgessen tovább.

Nagyon szeretnék kapcsolatba lépni valakivel a túlvilágról aki 30 éve nincs velünk.

Van esetleg olyan aki tényleg ért hozzá, és tudna segíteni ebben?

Én nem ragaszkodnék hozzá, hogy itthon csináljam, szivesen elmennék olyanhoz aki foglalkozik ilyennel, de nem csak lehúzni akar pénzel.

Köszönöm ha hasznos választ adsz.


2018. júl. 23. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem egy lehúzó válasz.


30 év után valószínűleg továbblépett ha meg nem akkor csak még rosszabb lesz ha találsz is valakit aki tud segíteni.

2018. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1es köszi a választ!

és ha tovább lépett, akkor már nem is lehet vele kapcsolatba lépni?? te értesz ezekhez a dolgokhoz?

2018. júl. 24. 00:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudok egy s mást igen.De többet csak privátban árulok el
2018. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia


Igen, kapcsolatba lehet lépni a halottakkal, erre vannak a médiumok.



https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2018. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem van ismerősöm aki foglalkozott ezzel,de azt mondta soha senkinek nem javasolja,mert nem lehet tudni ki az akinek az üzenete átjön. Ugyanis rengeteg lélek nem tud elszakadni a földi élettől és ki vannak élezve az olyan emberekre mint pl te,akik valakivel beszélni akarnak. Szerintem ne csináld,egyrészt valószínüleg már továbblépett akitől kérdezni akarsz.Neki sem jó,ha megidézik,békén kell hagyni. Másrészt sose tudhatod mit szabadítasz magadra,az ilyen csatornák megnyitásánál.Nem horrorfilmes démonokra gondolok,hanem ezekre a lelkekre akik nem mentek át és szükségük van életenergiára egy élő embertől.
2018. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A nekrofíliát a törvény bünteti.
2018. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Halottakkal? - Sehogy!

Elhúnyt lelkével? - Egyesek szerint igen.

.

HA lehetséges, van ilyen kapcsolat, akkor sem tudod, ki az, aki az idézett léleknek MONDJA magát!

Nem ellenőrizheted, mert nincs rá módod, lehetőséged.

Megidézésével árthatsz is neki, ugyanis, ha még a köztes létben van, a te parancsodra történő megjelenése olyan impulzust adhat neki, ami visszavetheti fejlődésében.

Te hívod, ő jön, rosszindulat mindkét részről kizárva, mégis neki ártalmára lehet.Ha nem te, hanem mással csináltatod az idézést, még rosszabb a helyzet, hiszen idegennel kell neki megosztani egy esetleges titkot, olyan idegennel, akire egyáltalán nem tartozik.

Ha az illető nem teljesen jóindulatú, a hozzájutott adatok birtokában tehet e megidézett ellen és ellened is.

2018. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mivel sok üzenetet kaptam, leírom ide.

26 éves nô vagyok. Akirôl szó van, 30 éve halt meg, 26 évesen, és férfi. Nem is tudtam a létezésérôl eddig.

Egy fénykép kapcsàn kezdett el érdekelni ki ô. Soha nem volt hozzà közöm, se a csalàdjàhoz,a halàla utàn születtem.

Mégis valami egész furcsa érzésem van vele kapcsolatban. Nem volt még példa ilyenre. Persze az ember sajnàlja ha meghal valaki, de mintha lenne vele valami dolgom. Tudom hogy hülyén hangzik. Nagyon sokat gobdolok rà, kutakszom utàna hogy minél többet megtudjak róla.

De nem értem mi lehet ez.

2018. júl. 24. 13:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia


Tudom most jönnek majd a de hülye vagy meg ekkora b@romságot se hallottam még válaszok de azért Leírom


Én valamennyire hiszek a lélekvándorlásban. Lehetséges hogy előző életedben ismerted azt a férfit, talán jóbarátja, rokona, vagy ismerőse voltál. Ezért a tested és a lelked ösztönösen újra beszélni akar vele.


Ez csak egy feltevés valószínűem egy hülyeség de én azért Leírtam hátha


Remélem tudtam segíteni :)

2018. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még egy érdekesség. A fotót az interneten talàltam véletlenül.

Miutàn elkezdtem a csalàdja utàn "nyomozni", kiderült, hogy az édesanyja még él, ràadàsul ugyanabban a kis poros, néhàny ezer embert szàmlàló faluban ahol én. Sok éve költözött ide, csak nem tudtam ki ô.

Ilyen véletlenek vannak? Vagy tényleg véletlen, csak én làtok bele többet?

2018. júl. 24. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!