Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Öhm. Én most akkor?

Öhm. Én most akkor?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy,hogy úgy érzem figyelnek.

Akkor is ha tömegbe vagyok ,és akkor is amikor egyedül.

Van az a különleges képességem,(ami sokaknak van),hogy ha valaki figyel ösztönösen ránézek.

És amikor tökegyedül vagyok,és úgy érzem figyelnek,mindig egy irányba húz a tekintettem,de nincs ott senki,se egy ember se egy állarlt. De mégis van ott valaki. Tudom!

A sok meditálásnak köszönhetően ha rákoncentrálok érezni tudom mások auráját! És akkor is érzem! Kissé félelem és kíváncsiság fog el ilyenkor.

Lehetséges,hogy az őrangyalom(már ha létezik) jelenlétét érzem,vagy egy szellemét? Vagy tisztánérző lennék?(ehez van egy furcsa sztorim)

Vagy azis lehet,hogy paranoiás lettem vagy csak szimplán bolond?



2018. szept. 8. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

Melyik az az elvetemült szülőd aki masszívan ezozik?


Neki "köszönd meg" azt amit kaptál a cselekedetei miatt.

2018. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Olyan túlságosan sokat nem meditálhatsz, ha még ilyen képzeteid vannak és ilyen sok ráadásul...
2018. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%
Inkább szimplán bolond.
2018. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Paranoid zavarod van.
2018. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Ilyet én is sokszor érzek, gyerekkorom óta.Nem mondhatok biztosa, de én azt gondolom, olyankor van ott valamiféle entitás, aminek megérezzük a jelenlétét.

Miből gondolod, hogy tisztán érző vagy?

2018. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

"És amikor tökegyedül vagyok,és úgy érzem figyelnek"

"de nincs ott senki,se egy ember se egy állarlt. De mégis van ott valaki. Tudom!"

.

Nem érzed az ellentmondást?

2018. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Gyerekkoromban amikor tikkelt a szemhéjam, azaz így rángatózott, biztos voltam benne, hogy valakik egy apró kamerát szereltek be oda, ami így ilyenkor kiugrál egy pillanatra és lefotózza hol vagyok. Nem tudom honnan jött és miért, elmúlt.
2018. szept. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az őrangyalod tudtodra hozná az aktív jelenlétét, hidd el.

Szerintem csak az elméd játszik veled.

2018. szept. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
De ezzel amúgy sokan vannak így.Akkor mindegyikükkel ugyanúgy jàtszik az elméje? Ezt nehezebb elhinni mint a szellemeket.
2018. szept. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 De a középkorban amúgy azzal is sokan voltak úgy, hogy a betegségüket boszorkányok okozzák. Akkor mindegyikük vírusok és baktériumok által betegedett meg? Ezt nehezebb elhinni...
2018. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!