Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a lelki oka a torok gyengél...

Mi a lelki oka a torok gyengélkedésének?

Figyelt kérdés

Gyakori torokgyulladás vagy köhögés lelki oka mi lehet?


Bocsi ha rossz kategória.


2018. okt. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sok kiabálás, veszekedés?
2018. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elfojtott harag, önkifejezés hiánya, ellenállás a változásnak, az egyén képtelen szót emelni önmagáért.

Én hiszek ennek az oldalnak: [link]

Meg ennek is: [link]

2018. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,így van.Ha magadba fojtod azt amit amúgy szeretnél elmondani,megbeszélni valakivel,akkor a köhögés,gombóc a torokban a tünete.Ezeket meg is tapasztaltam.

Kristályok segíthetnek.

2018. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3As igen segitenek de az orvos mágus jobban képes segiteni.

Amúgy harag, sírás meg ezek is kiválthatják de nem hosszú időre max pár órára amig lenyugszol.

Ha nem ezel miatt van tényleg érdemes orvoshoz menni. 1hete virus volt az országba. Lehet most kaptad el.

2018. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát a baktériumok nem lelki eredetűek, úgyhogy ezt benéztétek
2018. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
5-ös, ha minden baktériumtól megbetegednénk, akkor az az emberi élettel összeegyeztethetetlen lenne! A baktérium nem lelki eredetű, de az, hogy megbetegszel-e tőle, az igen! Úgyhogy olvasgassál még egy kicsit! Kezdheted mindjárt egy egyetemi tanárral. [link]
2018. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 User-Agent ***** válasza:
15%
Lelki okai? Heeh? Olyanok is vannak? Nem vagyok lélek doktor, szal ne szégyenlősködj, kérdezd meg az orvosodat és a pszichológusodat is. Ne kiabálj annyit és nem fog begyuszizni a torkod.
2018. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakori torokfájásom van. Nem merek kiállni magamért.., elképzelhetetlenül sok érzés van elfojtva bennem hosszú évek óta. Szerintem igenis lelki oka lehet!
2018. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Sok kiabálás, veszekedés?

Épp ellenkezőleg, magába fojt mindent.

2018. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!